Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ3171 Production of Horticultural Products II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-13.03.2022 lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 14.03.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 28.03.2022-03.04.2022 Orbidāne Laine 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 11.04.2022-17.04.2022 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
LauZ3171 Production of Horticultural Products II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-01.05.2022 lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Degola Lilija 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 21.02.2022-06.03.2022 Cielava Lāsma 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 14.03.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 28.03.2022-10.04.2022 Orbidāne Laine 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 11.04.2022-24.04.2022 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-24.04.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
LauZ3169 Crop Protection II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3171 Production of Horticultural Products II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-01.05.2022 lekc./pr.d. Sivicka Irina, Missa Imants 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Degola Lilija 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 21.02.2022-06.03.2022 Cielava Lāsma 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 14.03.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 28.03.2022-10.04.2022 Orbidāne Laine 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 11.04.2022-24.04.2022 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-24.04.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Land Reclamation Bp Lecture Darz, Uzne, Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Rībena Anita 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
11.30-12.15 |
LauZ3169 Crop Protection II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-03.04.2022 Misule Madara 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-20.02.2022 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 21.02.2022-13.03.2022 Cielava Lāsma 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 14.03.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 28.03.2022-10.04.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 11.04.2022-24.04.2022 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Land Reclamation Bp Lecture Darz, Uzne, Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Rībena Anita 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ3169 Crop Protection II Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-03.04.2022 Misule Madara 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-20.02.2022 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 21.02.2022-13.03.2022 Cielava Lāsma 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 14.03.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 28.03.2022-10.04.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 11.04.2022-24.04.2022 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Fodder Production Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Land Reclamation Bp Practical works Darz, Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Rībena Anita 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
13.30-14.15 |
LauZ3169 Crop Protection II Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kaņeps Jānis 33. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-13.03.2022 Misule Madara 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-06.02.2022 Degola Lilija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 21.02.2022-06.03.2022 Cielava Lāsma 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 14.03.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 28.03.2022-10.04.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Practical works Uzne s.prg. 11.04.2022-24.04.2022 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Fodder Production Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
HidZ4012 Land Reclamation Bp Practical works Darz, Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Rībena Anita 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
14.30-15.15 |
Biol3007 Propagation of Plants Lecture BISK Alsiņa Ina 15. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 VadZ2015 Stress Management Lecture BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Kirila Kitija 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-20.02.2022 Degola Lilija 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 21.02.2022-13.03.2022 Cielava Lāsma 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 14.03.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 28.03.2022-10.04.2022 Orbidāne Laine 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 11.04.2022-24.04.2022 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Fodder Production Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
Biol3007 Propagation of Plants Laboratory works BISK Dubova Laila 15. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 VadZ2015 Stress Management Practical works BISK G0703(PLK) Kirila Kitija 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-20.02.2022 Degola Lilija 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 21.02.2022-13.03.2022 Cielava Lāsma 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 14.03.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 28.03.2022-10.04.2022 Orbidāne Laine 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3156 Animal Husbandry Production II Bp Lecture Uzne s.prg. 11.04.2022-24.04.2022 Bārzdiņa Dace 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2048 Fodder Production Bp Practical works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kreišmane Dzidra 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Practical works Uzne s.prg. 15.02.2022 15.03.2022 05.04.2022 12.04.2022 Berķis Rihards 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
LauZ4253 Production of Plant Field Crops I Bp Practical works Uzne s.prg. 15.02.2022 15.03.2022 05.04.2022 12.04.2022 Berķis Rihards 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |