Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Lecture Lauk s.prg. 2nd week-31.01.2022-27.03.2022 Misule Madara 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Floriculture Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Lecture Uzne s.prg. 22.03.2022 Berķis Rihards 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Plant Biotechnology Bp Laboratory works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4097 Animal Nutrition Bp Practical works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Degola Lilija 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Poultry Bp Practical works Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Marketing Bp Lecture Darz, Uzne, Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Marketing Bp Practical works Darz, Uzne, Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 28.02.2022-13.03.2022 Ruska Diāna 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Site Systems and Planting Design Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. floor), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Horse Breeding Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Lecture Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Misule Madara 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Floriculture Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Poultry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Lecture Uzne s.prg. 08.02.2022 22.02.2022 22.03.2022 Berķis Rihards 224. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Plant Biotechnology Bp Laboratory works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4097 Animal Nutrition Bp Practical works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Degola Lilija 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Poultry Bp Practical works Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Marketing Bp Lecture Darz, Uzne, Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4020 Marketing Bp Practical works Darz, Uzne, Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Gulbe Ingūna 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 28.02.2022-13.03.2022 Ruska Diāna 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Site Systems and Planting Design Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. floor), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Horse Breeding Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Misule Madara 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Floriculture Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4097 Animal Nutrition Bp Lecture Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Degola Lilija 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Poultry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Laboratory works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Plant Biotechnology Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ2050 Poultry Bp Practical works Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Bārzdiņa Dace 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3014 Alternative Horticulture Bp Practical works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Lecture Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Misule Madara 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 28.02.2022-13.03.2022 Ruska Diāna 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Site Systems and Planting Design Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. floor), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Horse Breeding Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Misule Madara 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Floriculture Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4097 Animal Nutrition Bp Lecture Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Degola Lilija 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2050 Poultry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Laboratory works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Plant Biotechnology Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 1.1. Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Alternative Horticulture Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3087 Horticulture Bp Lecture Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Alternative Horticulture Bp Practical works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 2nd week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 1st week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Lecture Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Misule Madara 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Production of Horticultural Products III Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Site Systems and Planting Design Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. floor), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Misule Madara 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Floriculture Bp Laboratory works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Laboratory works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Plant Biotechnology Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 1.2. Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ3014 Alternative Horticulture Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3087 Horticulture Bp Lecture Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 2nd week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 1st week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Production of Horticultural Products III Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Site Systems and Planting Design Bp Laboratory works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. floor), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Lecture Uzne s.prg. 1st week-31.01.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Misule Madara 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4028 Floriculture Bp Laboratory works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sparinska Anta 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4237 Production of Plant Crop II Bp Laboratory works Uzne s.prg. 1st week-31.01.2022-27.02.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Crop Production Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Biol4002 Plant Biotechnology Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 1.2. Dubova Laila 12. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3087 Horticulture Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 2nd week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 1st week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Production of Horticultural Products III Bp Laboratory works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 14.03.2022-27.03.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4159 Site Systems and Planting Design Bp Laboratory works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Īle Una 23. aud. (2. floor), MVZF, Rīgas iela 22 LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Orbidāne Laine 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
Biol4002 Plant Biotechnology Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lācis Gunārs zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4004 Crop Production Bp Lecture Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Rūtenberga-Āva Anda 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3087 Horticulture Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Kampuss Kaspars 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 2nd week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 1st week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Laboratory works Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Production of Horticultural Products III Bp Laboratory works Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Siliņa Dace Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1, 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./pr.d. Medne Ruta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Biol4002 Plant Biotechnology Bp Lecture Darz, Lauk s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Lācis Gunārs zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Lecture Lauk s.prg. 08.02.2022 22.02.2022 22.03.2022 Berķis Rihards 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Crop Production Bp Laboratory works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 2nd week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 1st week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Laboratory works Lauk s.prg. 1st week-31.01.2022-27.02.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3148 Production of Horticultural Products III Bp Lecture Uzne s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Sivicka Irina 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./pr.d. Pundurs Einārs 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
LauZ4002 Crop Production II Bp Lecture Lauk s.prg. 22.03.2022 Berķis Rihards 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4004 Crop Production Bp Laboratory works Darz s.prg. 31.01.2022-27.03.2022 Liniņa Anda 16. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 31.01.2022-13.02.2022 Lekc./lab.d. Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 14.02.2022-27.02.2022 Lekc./lab.d. Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 2nd week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kļava Dace 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 1st week-28.02.2022-27.03.2022 Lekc./lab.d. Kampuse Solvita 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ3148 Production of Horticultural Products III Bp Laboratory works Uzne s.prg. Sivicka Irina 109. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2, Dārzk.lab.. aud. (. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |