Atpakaļ

G0335 Būvniecība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. 9-sem.
Visas grupas 1 2
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Arhi3090 Arhitektūra Bv Eksāmens
08.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 8.30 - 9.30
Stankevičs Andris
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Psih2034 Saskarsmes psiholoģija Bv Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Jerkunkova Aleksandra
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Psih2034 Saskarsmes psiholoģija Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Jerkunkova Aleksandra
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 Mate2031 Matemātika III Bt Eksāmens
15.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.30 - 12.15
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Skadiņš Ulvis
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Prakt.darbi
04.09.2023-24.12.2023
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Psih2034 Saskarsmes psiholoģija Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Jerkunkova Aleksandra
327. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5

BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi3090 Arhitektūra Bv Lekcija
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Stankevičs Andris
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi3090 Arhitektūra Bv Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Stankevičs Andris
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 Mate2031 Matemātika III Bt Eksāmens
15.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 10.30 - 12.15
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2041 Būvfizika Bp Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Liepiņš Sandris
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Skadiņš Ulvis
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Fabriciuss Jānis
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi3090 Arhitektūra Bv Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Stankevičs Andris
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 BūvZ2041 Būvfizika Bp Lekcija
04.09.2023-24.12.2023
Liepiņš Sandris
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Fabriciuss Jānis
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Fabriciuss Jānis
702. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi3090 Arhitektūra Bv Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Stankevičs Andris
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi
2 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Šņore Solvita
303. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2041 Būvfizika Bp Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Liepiņš Sandris
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Mate2031 Matemātika III Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi3090 Arhitektūra Bv Prakt.darbi
1 gr.
04.09.2023-24.12.2023
Stankevičs Andris
802. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
Šņore Solvita
303. aud. (3. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
Arhi3090 Arhitektūra Bv Lab.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.1.
Stankevičs Andris
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19

Arhi3090 Arhitektūra Bv Lab.darbi
1 gr.
2.ned.-04.09.2023-24.12.2023
1.2.
Stankevičs Andris
803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
15.30-16.15 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19
16.30-17.15 BūvZ2048 Būvju teorijas pamati Bt Eksāmens
11.01.2024
Eksāmena laiks: plkst. 9.00 - 17.00
Skadiņš Ulvis
701. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19