Atpakaļ

G0337 Ģeoinformātika un tālizpēte Maģistra
Pilna laika
1-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
17.11.2022
Erdberga Ieva
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
23.09.2022
30.09.2022
07.10.2022
14.10.2022
21.10.2022
28.10.2022
04.11.2022
11.11.2022
25.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
09.09.2022
16.09.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
02.12.2022
Erdberga Ieva
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
15.10.2022
05.11.2022
26.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
24.09.2022
29.10.2022
12.11.2022
03.12.2022
10.12.2022
17.12.2022
Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
17.11.2022
Erdberga Ieva
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
23.09.2022
30.09.2022
07.10.2022
14.10.2022
21.10.2022
28.10.2022
04.11.2022
11.11.2022
25.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
09.09.2022
16.09.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
02.12.2022
09.12.2022
Erdberga Ieva
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
15.10.2022
05.11.2022
26.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
24.09.2022
29.10.2022
12.11.2022
03.12.2022
10.12.2022
17.12.2022
Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5039 Tālizpēte un fotogrammetrija A Lekcija
10.09.2022
17.09.2022
01.10.2022
08.10.2022
22.10.2022
Goldbergs Grigorijs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
17.11.2022
Erdberga Ieva
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
23.09.2022
30.09.2022
07.10.2022
14.10.2022
21.10.2022
28.10.2022
04.11.2022
11.11.2022
25.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
09.09.2022
16.09.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
02.12.2022
09.12.2022
Erdberga Ieva
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
15.10.2022
05.11.2022
26.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
24.09.2022
29.10.2022
12.11.2022
03.12.2022
10.12.2022
17.12.2022
Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5039 Tālizpēte un fotogrammetrija A Lekcija
10.09.2022
17.09.2022
01.10.2022
08.10.2022
22.10.2022
Goldbergs Grigorijs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 Valo5010 Angļu valoda maģistratūrā A Prakt.darbi
09.09.2022-23.12.2022
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
15.10.2022
05.11.2022
26.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
24.09.2022
29.10.2022
12.11.2022
03.12.2022
10.12.2022
17.12.2022
Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5039 Tālizpēte un fotogrammetrija A Lekcija
10.09.2022
17.09.2022
01.10.2022
08.10.2022
22.10.2022
Goldbergs Grigorijs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 Valo5010 Angļu valoda maģistratūrā A Prakt.darbi
09.09.2022-23.12.2022
Šinkus Tatjana
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
15.10.2022
05.11.2022
26.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
24.09.2022
29.10.2022
12.11.2022
03.12.2022
10.12.2022
17.12.2022
Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5039 Tālizpēte un fotogrammetrija A Lekcija
10.09.2022
17.09.2022
01.10.2022
08.10.2022
22.10.2022
Goldbergs Grigorijs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
15.10.2022
05.11.2022
26.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
24.09.2022
29.10.2022
12.11.2022
03.12.2022
10.12.2022
17.12.2022
Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5039 Tālizpēte un fotogrammetrija A Lekcija
10.09.2022
17.09.2022
01.10.2022
08.10.2022
22.10.2022
Goldbergs Grigorijs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19
14.30-15.15 Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
17.11.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
09.09.2022
16.09.2022
Ratkevičs Aivars
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
23.09.2022-11.11.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lab.darbi
25.11.2022
02.12.2022
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
15.10.2022
05.11.2022
26.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
24.09.2022
29.10.2022
12.11.2022
03.12.2022
10.12.2022
17.12.2022
Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5039 Tālizpēte un fotogrammetrija A Lekcija
10.09.2022
17.09.2022
01.10.2022
08.10.2022
22.10.2022
Goldbergs Grigorijs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
24.09.2022
Hoļms Jurijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
17.11.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
09.09.2022
16.09.2022
Ratkevičs Aivars
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
23.09.2022-11.11.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lab.darbi
25.11.2022
02.12.2022
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5037 Ģeodēziskās atskaites sistēmas A Lekcija
15.10.2022
05.11.2022
26.11.2022
Celms Armands
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ5039 Tālizpēte un fotogrammetrija A Lekcija
10.09.2022
17.09.2022
01.10.2022
08.10.2022
22.10.2022
Goldbergs Grigorijs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
24.09.2022
Hoļms Jurijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 BūvZ5044 Ģeogrāfisko informācijas sistēmu tehnoloģiju izmantošana A Lekcija
09.09.2022
16.09.2022
Ratkevičs Aivars
603. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lekcija
23.09.2022-11.11.2022
Vircava Ilze
134. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lab.darbi
25.11.2022
02.12.2022
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
BūvZ5039 Tālizpēte un fotogrammetrija A Lekcija
10.09.2022
17.09.2022
01.10.2022
08.10.2022
22.10.2022
Goldbergs Grigorijs
602. aud. (6. stāvs), VBF, Akadēmijas iela 19

InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
24.09.2022
Hoļms Jurijs
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
29.09.2022-03.11.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs

InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
10.11.2022-22.12.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs
Ģeol5002 Ģeoloģijas un augsnes informācija A Lab.darbi
25.11.2022
02.12.2022
Erdberga Ieva
10. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
29.09.2022-03.11.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs

InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
10.11.2022-22.12.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs
19.30-20.15 InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
29.09.2022-03.11.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs

InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
10.11.2022-22.12.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs
20.30-21.15 InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
29.09.2022-03.11.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs

InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
10.11.2022-22.12.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs
21.30-22.15 InfT5056 Informācijas tehnoloģijas ģeoinformātikā A Lekcija
10.11.2022-22.12.2022
Attālināti
Hoļms Jurijs