Atpakaļ

G0905 Informācijas tehnoloģijas Maģistra
Pilna laika
2-sem. 4-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
09.30-10.15 InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ5031 Datorizētā projektēšana, modelēšana un ražošana A Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
Osadčuks Vitālijs
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5031 Datorizētā projektēšana, modelēšana un ražošana A Lab.darbi
28.02.2022-27.03.2022
Osadčuks Vitālijs
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija
28.03.2022-24.04.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Prakt.darbi
28.02.2022-27.03.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ5031 Datorizētā projektēšana, modelēšana un ražošana A Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
Osadčuks Vitālijs
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ5031 Datorizētā projektēšana, modelēšana un ražošana A Lab.darbi
28.02.2022-27.03.2022
Osadčuks Vitālijs
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi
28.03.2022-24.04.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Prakt.darbi
31.01.2022-27.02.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija
28.02.2022-27.03.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi
28.03.2022-22.05.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Lekcija
28.02.2022-27.03.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
MašZ5031 Datorizētā projektēšana, modelēšana un ražošana A Lab.darbi
31.01.2022-27.03.2022
Osadčuks Vitālijs
516. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 InfT5043 Brīvprogrammatūra R statistikā A Prakt.darbi
31.01.2022-27.02.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5047 Algoritmi bioinformātikā A Prakt.darbi
28.02.2022-27.03.2022
28.03.2022-22.05.2022
Paura Līga
31. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Romero Gonzalez Cristina

InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Prakt.darbi
28.03.2022-22.05.2022
Romero Gonzalez Cristina
13.30-14.15 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Romero Gonzalez Cristina

InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Prakt.darbi
28.03.2022-22.05.2022
Romero Gonzalez Cristina
14.30-15.15 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Prakt.darbi
31.01.2022-27.03.2022
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Lekcija
28.03.2022-24.04.2022
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Prakt.darbi
25.04.2022-22.05.2022
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Romero Gonzalez Cristina

InfT5050 Datu zinātnes un mašīnmācīšanās algoritmi B Prakt.darbi
28.03.2022-22.05.2022
Romero Gonzalez Cristina
15.30-16.15 InfT5037 Programmatūras izstrādes modeļi A Prakt.darbi
28.03.2022-22.05.2022
Čevere Rudīte
28. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT6010 Zinātnisko publikāciju rakstīšana C Lekcija
31.01.2022-27.03.2022
Arhipova Irina
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Lekcija
28.03.2022-22.05.2022
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT6010 Zinātnisko publikāciju rakstīšana C Lekcija
31.01.2022-27.02.2022
Arhipova Irina
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT6010 Zinātnisko publikāciju rakstīšana C Prakt.darbi
28.02.2022-27.03.2022
Arhipova Irina
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 Mate5018 Starpdisciplinārā skaitļošana II A Prakt.darbi
28.03.2022-22.05.2022
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT6010 Zinātnisko publikāciju rakstīšana C Prakt.darbi
31.01.2022-27.03.2022
Arhipova Irina
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2