Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ3128 Ceļi un laukumi I Bp Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Grinberga Linda 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
09.30-10.15 |
BūvZ3128 Ceļi un laukumi I Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ3129 Ceļi un laukumi II Bp Prakt.darbi 02.03.2020-26.04.2020 Kursa projekts Mauševics Gints 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Grinberga Linda 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Lekcija 02.03.2020-26.04.2020 Kursa projekts Grinberga Linda 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||||
10.30-11.15 |
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Šabovics Mārtiņš 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VidZ4006 Vides politika I Bt Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Lagzdiņš Ainis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3025 Meža meliorācija Bp Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
11.30-12.15 |
VidZ4013 Bioinženierija Bp Lekcija 03.02.2020-01.03.2020 Šabovics Mārtiņš 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 VidZ4013 Bioinženierija Bp Prakt.darbi 02.03.2020-26.04.2020 Šabovics Mārtiņš 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VidZ4006 Vides politika I Bt Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Lagzdiņš Ainis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3025 Meža meliorācija Bp Lekcija 03.02.2020-26.04.2020 Lekc./pr.d. Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
12.30-13.15 |
VidZ4013 Bioinženierija Bp Prakt.darbi 02.03.2020-26.04.2020 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VidZ4006 Vides politika I Bt Prakt.darbi 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Lagzdiņš Ainis 703. aud. (7. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3025 Meža meliorācija Bp Lekcija 03.02.2020-29.03.2020 Lekc./pr.d. Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
13.30-14.15 |
VidZ4013 Bioinženierija Bp Prakt.darbi 03.02.2020-26.04.2020 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||||
15.30-16.15 |
HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Prakt.darbi 03.02.2020-26.04.2020 Pr.d./lab.d. Šķiste Olga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ4010 Zinātniskā darba pamati II Bt Prakt.darbi 03.02.2020-26.04.2020 Bērziņa Laima 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Prakt.darbi 03.02.2020-26.04.2020 Pr.d./lab.d. Šķiste Olga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ4010 Zinātniskā darba pamati II Bt Prakt.darbi 03.02.2020-26.04.2020 Bērziņa Laima 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
HidZ3036 Ūdensapgādes un kanalizācijas sistēmas Bp Prakt.darbi 03.02.2020-29.03.2020 Pr.d./lab.d. Šķiste Olga 403. aud. (4. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ4010 Zinātniskā darba pamati II Bt Prakt.darbi 03.02.2020-29.03.2020 Bērziņa Laima 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |