Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
BūvZ1016 Inženierģeodēzija Bp Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 Veinbergs Valdis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Matemātika II Bt Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2051 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Orlova Irina 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Valo2051 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Orlova Irina 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Arhi3063 Arhitektūra I Bp Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Stankevičs Andris 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
09.30-10.15 |
BūvZ1016 Inženierģeodēzija Bp Lekcija 04.02.2019-05.05.2019 Veinbergs Valdis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Matemātika II Bt Lekcija 2.ned.-04.02.2019-10.03.2019 Atslēga Svetlana 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo2051 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-11.02.2019-28.04.2019 Orlova Irina 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-11.02.2019-28.04.2019 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo2051 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-11.02.2019-28.04.2019 Orlova Irina 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-21.04.2019 Atslēga Svetlana 212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Arhi3063 Arhitektūra I Bp Lekcija 04.02.2019-31.03.2019 Stankevičs Andris 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
10.30-11.15 |
BūvZ1016 Inženierģeodēzija Bp Lekcija 1.ned.-11.02.2019-28.04.2019 Veinbergs Valdis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1016 Inženierģeodēzija Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-04.02.2019-10.03.2019 Veinbergs Valdis, Vallis Atis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Fizi2004 Fizika I Bt Lekcija 04.02.2019-28.04.2019 Gavare Zanda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2004 Fizika I Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0327(PLK) G0330(PLK) Anškins Andis, Ozola Inta, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
11.30-12.15 |
BūvZ1016 Inženierģeodēzija Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Veinbergs Valdis, Vallis Atis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Fizi2004 Fizika I Bt Lekcija 04.02.2019-28.04.2019 Gavare Zanda 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2004 Fizika I Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-10.03.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 11.03.2019-05.05.2019 Atslēga Svetlana 101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-10.03.2019 Atslēga Svetlana 123. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1002 Sports II Bb Prakt.darbi G0327(PLK) G0330(PLK) Anškins Andis, Ozola Inta, Alksne Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||
12.30-13.15 |
BūvZ1016 Inženierģeodēzija Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Veinbergs Valdis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-28.04.2019 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Valo2051 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Orlova Irina 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
Arhi3063 Arhitektūra I Bp Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-31.03.2019 Brencis Raitis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ1016 Inženierģeodēzija Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-10.03.2019 Veinbergs Valdis 602. aud. (6. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Skobeļeva Alīna 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Fizi2004 Fizika I Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-28.04.2019 Atslēga Svetlana 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 1.2. Vītoliņš Oskars 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-31.03.2019 Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2004 Fizika I Bt Lab.darbi 2 gr. 01.04.2019-21.04.2019 Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Valo2051 Profesionālā angļu valoda II Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Orlova Irina 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
Arhi3063 Arhitektūra I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-31.03.2019 1.1. Brencis Raitis 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Skobeļeva Alīna 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 Fizi2004 Fizika I Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-04.02.2019-10.03.2019 Gavare Zanda 317. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 1.2. Vītoliņš Oskars 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-31.03.2019 1.2. Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2004 Fizika I Bt Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Gavare Zanda 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Arhi3063 Arhitektūra I Bp Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-31.03.2019 1.2. Brencis Raitis 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.02.2019-21.04.2019 Skobeļeva Alīna 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-11.02.2019-28.04.2019 1.1. Skobeļeva Alīna 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-11.02.2019-28.04.2019 1.2. Vītoliņš Oskars 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Fizi2004 Fizika I Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 Gavare Zanda, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
Arhi3063 Arhitektūra I Bp Prakt.darbi 2 gr. 04.02.2019-31.03.2019 Brencis Raitis 801. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 1.1. Skobeļeva Alīna 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1022 Matemātika II Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.02.2019-31.03.2019 1.1. Atslēga Svetlana 220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Fizi2004 Fizika I Bt Lab.darbi 1 gr. 01.04.2019-21.04.2019 Gavare Zanda, Pelēce Ilze 303. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
17.30-18.15 |
Arhi3063 Arhitektūra I Bp Lab.darbi 2 gr. 04.02.2019-31.03.2019 Brencis Raitis 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ2037 Projektēšana AutoCad vidē Bt Lab.darbi 1 gr. 04.02.2019-05.05.2019 1.1. Skobeļeva Alīna 803. aud. (8. stāvs), MVZF, Akadēmijas iela 19 |