Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 29.01.2018-25.02.2018 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 05.03.2018-11.03.2018 Grāmatiņa Ilze 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 26.02.2018-04.03.2018 Zagorska Jeļena 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 12.03.2018-18.03.2018 Kunkulberga Daiga 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 19.03.2018-25.03.2018 Kampuse Solvita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 31.01.2018 14.02.2018 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 07.02.2018 21.02.2018 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 28.02.2018 14.03.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 07.03.2018 21.03.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 07.03.2018 21.03.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 28.02.2018 14.03.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 28.03.2018 11.04.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.04.2018 18.04.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 04.04.2018 18.04.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 28.03.2018 11.04.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Bb Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
09.30-10.15 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 29.01.2018-25.02.2018 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 05.03.2018-11.03.2018 Grāmatiņa Ilze 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 26.02.2018-04.03.2018 Zagorska Jeļena 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 12.03.2018-18.03.2018 Kunkulberga Daiga 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 19.03.2018-25.03.2018 Kampuse Solvita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Lekcija 29.01.2018-25.02.2018 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 1 gr. 26.02.2018-22.04.2018 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 31.01.2018 14.02.2018 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 07.02.2018 21.02.2018 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 28.02.2018 14.03.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 07.03.2018 21.03.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 07.03.2018 21.03.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 28.02.2018 14.03.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 28.03.2018 11.04.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.04.2018 18.04.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 04.04.2018 18.04.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 28.03.2018 11.04.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Bb Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 29.01.2018-25.02.2018 Kārkliņa Daina 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 05.03.2018-11.03.2018 Grāmatiņa Ilze 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 26.02.2018-04.03.2018 Zagorska Jeļena 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 12.03.2018-18.03.2018 Kunkulberga Daiga 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lekcija 19.03.2018-25.03.2018 Kampuse Solvita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lekcija 26.03.2018-22.04.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 31.01.2018 14.02.2018 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 07.02.2018 21.02.2018 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 28.02.2018 14.03.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 07.03.2018 21.03.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 07.03.2018 21.03.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 28.02.2018 14.03.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 28.03.2018 11.04.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.04.2018 18.04.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 04.04.2018 18.04.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 28.03.2018 11.04.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lekcija 29.01.2018-25.02.2018 Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-26.02.2018-15.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-05.03.2018-22.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Bb Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 1 gr. 05.03.2018-22.04.2018 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 31.01.2018 14.02.2018 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 07.02.2018 21.02.2018 Krūma Zanda 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 28.02.2018 14.03.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 07.03.2018 21.03.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 07.03.2018 21.03.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 28.02.2018 14.03.2018 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 28.03.2018 11.04.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 04.04.2018 18.04.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 1 gr. 04.04.2018 18.04.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3049 Produkti, to pārstrāde Bp Lab.darbi 2 gr. 28.03.2018 11.04.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-15.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-05.02.2018-22.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Bb Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0603(PLK) G0807(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-15.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-05.02.2018-22.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ2011 Tehnoloģiskās iekārtas I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-29.01.2018-25.03.2018 Galoburda Ruta 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-15.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-05.02.2018-22.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
JurZ3014 Patērētāju tiesību aizsardzība Bb Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss G0105(PLK) Griņēviča Linda 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ2056 Apkalpošanas organizācija un vadība Bp Prakt.darbi 2 gr. 26.02.2018-22.04.2018 Riekstiņa-Dolģe Rita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-15.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2058 Uztura gatavošanas tehnoloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-05.02.2018-22.04.2018 Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
JurZ3014 Patērētāju tiesību aizsardzība Bb Prakt.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Izvēles kurss G0105(PLK) Griņēviča Linda 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Valo1019 Franču valodas pamati Bb Prakt.darbi 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0105(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP280 Profesionālā angļu valoda IV Bv Prakt.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Gode Ina 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP280 Profesionālā angļu valoda IV Bv Prakt.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Pušinska Baiba 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
16.30-17.15 |
Valo1019 Franču valodas pamati Bb Prakt.darbi 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0105(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 JurZ3014 Patērētāju tiesību aizsardzība Bb Lekcija 29.01.2018-25.03.2018 Lekc./pr.d. Izvēles kurss G0105(PLK) Griņēviča Linda 105. aud. (1. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP280 Profesionālā angļu valoda IV Bv Prakt.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Gode Ina 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP280 Profesionālā angļu valoda IV Bv Prakt.darbi 29.01.2018-22.04.2018 Pušinska Baiba 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
17.30-18.15 |
Valo1019 Franču valodas pamati Bb Prakt.darbi 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0604(PLK) G0105(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |