Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Peda2021 IT izglītībā I Bt Eksāmens 29.05.2018 Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
09.30-10.15 |
Peda2021 IT izglītībā I Bt Eksāmens 29.05.2018 Vronska Nataļja 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Ieskaite ar atzīmi 30.05.2018 Baltušīte Regīna 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
10.30-11.15 |
DatZ2031 Datorgrafika Bp Ieskaite ar atzīmi 28.05.2018 Viļumsone Inga 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Ieskaite ar atzīmi 29.05.2018 kontaktnodarbība Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Ieskaite ar atzīmi 30.05.2018 Baltušīte Regīna 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
DatZ2031 Datorgrafika Bp Ieskaite ar atzīmi 28.05.2018 Viļumsone Inga 27. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Ieskaite ar atzīmi 29.05.2018 kontaktnodarbība Vronskis Olafs 419. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Psih1012 Psiholoģija Bt Ieskaite 30.05.2018 Baltušīte Regīna 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
12.30-13.15 |
InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Eksāmens Informat a.prg. 28.05.2018 Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Ieskaite ar atzīmi Vizual a.prg. 28.05.2018 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZP040 Kompozīcija IV Bp Eksāmens Vizual a.prg. 29.05.2018 Spulle-Meiere Ivanda 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Ieskaite ar atzīmi Informat a.prg. 29.05.2018 Čivžele Olga 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Psih1012 Psiholoģija Bt Ieskaite 30.05.2018 Baltušīte Regīna 511. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Eksāmens Informat a.prg. 28.05.2018 Paura Andrejs 32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 MākZ3019 Padziļinātā zīmēšana III Bp Ieskaite ar atzīmi Vizual a.prg. 28.05.2018 Paulsone Inta 525. aud. (5. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MākZP040 Kompozīcija IV Bp Eksāmens Vizual a.prg. 29.05.2018 Spulle-Meiere Ivanda 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Ieskaite ar atzīmi Informat a.prg. 29.05.2018 Čivžele Olga 340. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Ieskaite ar atzīmi 30.05.2018 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
14.30-15.15 |
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Lekcija 28.05.2018 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Ieskaite ar atzīmi 28.05.2018 Dekšnis Andris 209. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Ieskaite ar atzīmi 30.05.2018 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Lekcija 28.05.2018 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Eksāmens 30.05.2018 Soika Inita 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
16.30-17.15 |
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Lekcija 28.05.2018 Beitere-Šeļegovska Zane 439. aud. (4. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Eksāmens 30.05.2018 Soika Inita 339. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |