Atpakaļ

G0608 Ēdināšanas un viesnīcu uzņēmējdarbība Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Pilna laika
1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem.
Visas grupas 1 2
04.09.4017-26.12.2017 Ievads viesmīlībā (mācību prakse) - piektdienās
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate3012 Matemātika Bt Lekcija
Vintere Anna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Lekcija
Riekstiņa-Dolģe Rita, Millere Ingrīda
280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Lekcija
Beitāne Ilze
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lekcija
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi
Prakse
Īriste Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.
Vintere Anna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Lekcija
1.ned.
Vintere Anna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
Riekstiņa-Dolģe Rita, Millere Ingrīda
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Millere Ingrīda, Riekstiņa-Dolģe Rita
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Vintere Anna
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Vintere Anna
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Vintere Anna
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Vintere Anna
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Lekcija
Beitāne Ilze
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi
2 gr.
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi
Prakse
Īriste Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lekcija
Cinkmanis Ingmārs
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
Riekstiņa-Dolģe Rita, Millere Ingrīda
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Millere Ingrīda, Riekstiņa-Dolģe Rita
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Vintere Anna
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Vintere Anna
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-04.09.2017-29.10.2017
Vintere Anna
107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
2 gr.
2.ned.-30.10.2017-26.12.2017
Vintere Anna
101. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0604(PLK)

Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
18.09.2017-26.12.2017
G0604(PLK)

Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi
2 gr.
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi
Prakse
Īriste Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi
1 gr.
2.ned.
Vintere Anna
218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP277 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
1.ned.
Gode Ina
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija
04.09.2017-10.09.2017
G0604(PLK)

Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi
18.09.2017-26.12.2017
G0604(PLK)

Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris
zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi
1 gr.
Beitāne Ilze
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi
Prakse
Īriste Sandra
263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 ValoP277 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
1 gr.
Gode Ina
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT1023 Informātika Bt Lekcija
2.ned.
Mozga Ivars
37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi
2 gr.
Beitāne Ilze
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi
1 gr.
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi
1 gr.
Beitāne Ilze
224. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
13.30-14.15 InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi
1 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP277 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
Grasmane Daina
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi
2 gr.
Beitāne Ilze
235. aud. (2. stāvs), PTF, Rīgas 22
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi
1 gr.
Cinkmanis Ingmārs
269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi
1 gr.
1.ned.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi
2 gr.
2.ned.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
ValoP277 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi
2 gr.
1.ned.
Grasmane Daina
337. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi
2 gr.
Mozga Ivars
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2