Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Mate3012 Matemātika Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Vintere Anna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Riekstiņa-Dolģe Rita, Millere Ingrīda 280. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Beitāne Ilze 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Prakse Īriste Sandra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
09.30-10.15 |
Mate3012 Matemātika Bt Lekcija 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Vintere Anna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Vintere Anna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Riekstiņa-Dolģe Rita, Millere Ingrīda 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Millere Ingrīda, Riekstiņa-Dolģe Rita 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-29.10.2017 Vintere Anna 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-29.10.2017 Vintere Anna 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-30.10.2017-26.12.2017 Vintere Anna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-30.10.2017-26.12.2017 Vintere Anna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Beitāne Ilze 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Prakse Īriste Sandra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lekcija 04.09.2017-26.12.2017 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Riekstiņa-Dolģe Rita, Millere Ingrīda 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ2052 Viesmīlības uzņēmumi Bp Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Millere Ingrīda, Riekstiņa-Dolģe Rita 224. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-29.10.2017 Vintere Anna 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-29.10.2017 Vintere Anna 107. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 2 gr. 2.ned.-30.10.2017-26.12.2017 Vintere Anna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-30.10.2017-26.12.2017 Vintere Anna 227. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija 04.09.2017-10.09.2017 G0604(PLK) Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 18.09.2017-26.12.2017 G0604(PLK) Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Prakse Īriste Sandra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
ValoP277 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Gode Ina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate3012 Matemātika Bt Prakt.darbi 1 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Vintere Anna 218. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sports I Bb Lekcija 04.09.2017-10.09.2017 G0604(PLK) Markevics Māris, Zonnenberga Gita, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Ozola Inta, Alksne Inta zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 SpoZ1001 Sports I Bb Prakt.darbi 18.09.2017-26.12.2017 G0604(PLK) Alksne Inta, Ozola Inta, Rimgaile Linda, Valainis Viktors, Zonnenberga Gita, Markevics Māris zāle sport. aud. (. stāvs), Sporta nams, Raiņa 1 |
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Beitāne Ilze 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
CitiP007 Ievads viesmīlībā Bp Prakt.darbi 04.09.2017-26.12.2017 Prakse Īriste Sandra 263. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
ValoP277 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Gode Ina 224. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT1023 Informātika Bt Lekcija 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 37. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Beitāne Ilze 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Beitāne Ilze 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
13.30-14.15 |
InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP277 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Grasmane Daina 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ2051 Pārtikas ķīmija I Bt Lab.darbi 1 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Cinkmanis Ingmārs 269. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 Citi1013 Tūrisma vadība Bt Prakt.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Beitāne Ilze 235. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
14.30-15.15 |
InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 ValoP277 Profesionālā angļu valoda I Bv Prakt.darbi 2 gr. 1.ned.-04.09.2017-26.12.2017 Grasmane Daina 337. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
15.30-16.15 |
InfT1023 Informātika Bt Lab.darbi 2 gr. 04.09.2017-26.12.2017 Mozga Ivars 221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |