Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) Ciproviča Inga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lekcija 01.02.2016-14.02.2016 G0603(PLK) Grāmatiņa Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ekon4011 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 01.02.2016-20.03.2016 Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4011 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Prakt.darbi 21.03.2016-08.05.2016 Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ2054 Veselīgs uzturs Bb Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Izvēles kurss Beitāne Ilze 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) Ciproviča Inga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) Grāmatiņa Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lekcija 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) Strautniece Envija Velga, Kampuse Solvita 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ekon4011 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 01.02.2016-20.03.2016 Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4011 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Prakt.darbi 21.03.2016-08.05.2016 Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ2054 Veselīgs uzturs Bb Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 Izvēles kurss Beitāne Ilze 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) Kunkulberga Daiga, Strautniece Envija Velga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lekcija 01.02.2016-27.03.2016 G0603(PLK) Skudra Līga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) Strautniece Envija Velga, Kampuse Solvita 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ekon4011 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 01.02.2016-20.03.2016 Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4011 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Prakt.darbi 21.03.2016-08.05.2016 Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Lekcija 01.02.2016-28.02.2016 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3056 Cittautu virtuve Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lekcija 01.02.2016-08.05.2016 G0603(PLK) Kunkulberga Daiga, Strautniece Envija Velga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 03.02.2016 02.03.2016 30.03.2016 27.04.2016 1.1. Grāmatiņa Ilze PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Kampuse Solvita, Strautniece Envija Velga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-08.05.2016 1.1. Skudra Līga 231. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 2.ned.-29.02.2016-08.05.2016 1.2. Skudra Līga 231. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
Ekon4011 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 01.02.2016-20.03.2016 Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4011 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Prakt.darbi 21.03.2016-08.05.2016 Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Lekcija 01.02.2016-28.02.2016 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3056 Cittautu virtuve Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Kunkulberga Daiga, Strautniece Envija Velga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Zagorska Jeļena, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Zagorska Jeļena, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 03.02.2016 02.03.2016 30.03.2016 27.04.2016 1.1. Grāmatiņa Ilze PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Kampuse Solvita, Strautniece Envija Velga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-08.05.2016 1.1. Skudra Līga 231. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 2.ned.-29.02.2016-08.05.2016 1.2. Skudra Līga 231. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 11.02.2016 10.03.2016 07.04.2016 05.05.2016 1.2. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Strautniece Envija Velga, Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Strautniece Envija Velga, Kampuse Solvita 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Prakt.darbi 01.02.2016-28.02.2016 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3056 Cittautu virtuve Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Kunkulberga Daiga, Strautniece Envija Velga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Zagorska Jeļena, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Zagorska Jeļena, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 03.02.2016 02.03.2016 30.03.2016 27.04.2016 1.1. Grāmatiņa Ilze PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Kampuse Solvita, Strautniece Envija Velga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-08.05.2016 1.1. Skudra Līga 231. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 2.ned.-29.02.2016-08.05.2016 1.2. Skudra Līga 231. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 11.02.2016 10.03.2016 07.04.2016 05.05.2016 1.2. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Strautniece Envija Velga, Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Strautniece Envija Velga, Kampuse Solvita 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Prakt.darbi 01.02.2016-28.02.2016 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 PārZ3056 Cittautu virtuve Lab.darbi 1.ned.-29.02.2016-24.04.2016 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Kunkulberga Daiga, Strautniece Envija Velga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Zagorska Jeļena, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Zagorska Jeļena, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 03.02.2016 02.03.2016 30.03.2016 27.04.2016 1.1. Grāmatiņa Ilze PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Kampuse Solvita, Strautniece Envija Velga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 11.02.2016 10.03.2016 07.04.2016 05.05.2016 1.2. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Strautniece Envija Velga, Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Strautniece Envija Velga, Kampuse Solvita 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||
15.30-16.15 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Kunkulberga Daiga, Strautniece Envija Velga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Zagorska Jeļena, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Zagorska Jeļena, Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 11.02.2016 10.03.2016 07.04.2016 05.05.2016 1.2. Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.2. Strautniece Envija Velga, Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1.ned.-01.02.2016-08.05.2016 1.1. Strautniece Envija Velga, Kampuse Solvita 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |