Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 13.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ2046 Forest Machines Theory Bp Consultation 21.02.2023 Strūbergs Aigars 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Lecture 22.02.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 2 gr. 08.03.2023 15.03.2023 2. grupa Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Laboratory works 2 gr. 01.03.2023 2. grupa Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Lecture 23.02.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 16.03.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 2 gr. 02.03.2023 2. grupa Miezīte Olga 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Examination 17.03.2023 Miezīte Olga 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 03.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
09.30-10.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 13.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 28.02.2023 Strūbergs Aigars 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 21.02.2023 Strūbergs Aigars 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Lecture 22.02.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 2 gr. 08.03.2023 15.03.2023 2. grupa Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Laboratory works 2 gr. 01.03.2023 2. grupa Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Lecture 23.02.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 16.03.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 2 gr. 02.03.2023 2. grupa Miezīte Olga 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 03.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
10.30-11.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 13.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 28.02.2023 Strūbergs Aigars 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 21.02.2023 Strūbergs Aigars 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Lecture 22.02.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 2 gr. 08.03.2023 15.03.2023 2. grupa Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Laboratory works 2 gr. 01.03.2023 2. grupa Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Lecture 23.02.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 16.03.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 2 gr. 02.03.2023 2. grupa Miezīte Olga 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 03.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 17.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
11.30-12.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 13.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 28.02.2023 Strūbergs Aigars 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 21.02.2023 Strūbergs Aigars 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 22.02.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 2 gr. 08.03.2023 15.03.2023 2. grupa Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Laboratory works 2 gr. 01.03.2023 2. grupa Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 2 gr. 02.03.2023 2. grupa Miezīte Olga 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 24.02.2023 10.03.2023 Gabranovs Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 03.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 17.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
12.30-13.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 13.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 28.02.2023 Strūbergs Aigars 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Laboratory works 2 gr. 01.03.2023 2. grupa Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 16.03.2023 Strūbergs Aigars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 24.02.2023 10.03.2023 Gabranovs Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 17.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
13.30-14.15 |
MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 15.03.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 02.03.2023 Strūbergs Aigars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Examination 16.03.2023 Strūbergs Aigars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 24.02.2023 10.03.2023 Gabranovs Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 03.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 17.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 06.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 28.02.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4021 Technical Graphics Bt Lecture 21.02.2023 Gailums Guntis 429. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 15.03.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 02.03.2023 Strūbergs Aigars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Lecture 10.03.2023 Gabranovs Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Practical works 24.02.2023 Gabranovs Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Practical works 03.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Examination 17.03.2023 Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
15.30-16.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 06.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 28.02.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4021 Technical Graphics Bt Lecture 21.02.2023 Gailums Guntis 429. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 15.03.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2045 Mechanization of Forestry Work II Bp Lecture 02.03.2023 Strūbergs Aigars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Practical works 10.03.2023 Gabranovs Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Laboratory works 2 gr. 03.03.2023 2. grupa Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
16.30-17.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 06.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 28.02.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 15.03.2023 Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Practical works 10.03.2023 Gabranovs Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Laboratory works 2 gr. 03.03.2023 2. grupa Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
17.30-18.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 06.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 28.02.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Laboratory works 2 gr. 03.03.2023 2. grupa Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
18.30-19.15 |
MašZ4021 Technical Graphics Bt Laboratory works 2 gr. 06.03.2023 2. grupa Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ2044 Forest Work and Machinery III Bp Laboratory works 2 gr. 03.03.2023 2. grupa Gabranovs Jānis 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |