Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Mathematics I Bt Lecture G0903(PLK) Strupule Liene 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication Bv Lecture 01.02.2021-28.03.2021 G0903(PLK) Vuguls Juris 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW Technologies Bp Practical works 2 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
DatZ2017 Operating Systems II Bp Lecture G0903(PLK) Mozga Ivars 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Lecture G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW Technologies Bp Lecture Viļumsone Inga 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2013 WWW Technologies Bp Practical works 2 gr. Viļumsone Inga 25. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
DatZ2005 Database Technologies II Bp Lecture G0903(PLK) Vītols Gatis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Lecture 2nd week G0903(PLK) Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Practical works 2 gr. Žvagiņš Edijs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Database Technologies II Bp Practical works 2 gr. Osadčuka Sandra 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
DatZ1010 Introduction to Programming II Bp Lecture G0903(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication Bv Seminar 2 gr. Vuguls Juris 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ1010 Introduction to Programming II Bp Practical works 2 gr. Drelinga Elise 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
DatZ2017 Operating Systems II Bp Practical works 2 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
KomZ2003 Business Communication Bv Lecture 01.02.2021-28.03.2021 G0903(PLK) Vuguls Juris 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Mathematics I Bt Practical works 2 gr. Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware Bt Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Mathematics I Bt Practical works 2 gr. Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
InfT3002 Multimedia Technologies Bp Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |