Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
Fizi3001 Physics Bt Laboratory works 2nd week Gavare Zanda, Rumba Janīna 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi3001 Physics Bt Lecture G0903(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Discrete Mathematics Bt Lecture G0903(PLK) Sergejeva Natālija 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
DatZ2058 Software Engineering Methods II Bt Lecture G0903(PLK) Čevere Rudīte 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4006 Software Testing Bp Lecture Rubina Tatjana 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1038 Mathematics III Bt Lecture G0903(PLK) Āboltiņš Aivars 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Lecture 01.02.2021-28.03.2021 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Lecture 29.03.2021-23.05.2021 Lazdiņš Andrejs 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
InfT2034 Database Access Applications Bp Lecture G0903(PLK) Šmits Ingus 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3032 Automating of GIS processes Bp Lecture Bērziņa Laima 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1038 Mathematics III Bt Practical works Alksnis Reinis 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Lecture 01.02.2021-28.03.2021 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Lecture 29.03.2021-23.05.2021 Lazdiņš Andrejs 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ3004 Large Databases II Bp Lecture G0903(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3032 Automating of GIS processes Bp Laboratory works 1.1. Bērziņa Laima 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi3001 Physics Bt Practical works 1st week G0903(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Seminar 01.02.2021-28.03.2021 Eglīte Aija 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Seminar 29.03.2021-23.05.2021 Lazdiņš Andrejs 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
13.30-14.15 |
DatZ3004 Large Databases II Bp Practical works 1.1. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ2058 Software Engineering Methods II Bt Practical works 1.2. Kotovs Daniēls 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3032 Automating of GIS processes Bp Laboratory works 1.2. Bērziņa Laima 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ2058 Software Engineering Methods II Bt Practical works 1.1. Kotovs Daniēls 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4006 Software Testing Bp Laboratory works 1st week 1.1. Rubina Tatjana 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT4006 Software Testing Bp Laboratory works 2nd week 1.2. Rubina Tatjana 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
14.30-15.15 |
DatZ3004 Large Databases II Bp Practical works 1.2. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2034 Database Access Applications Bp Laboratory works 1.1. Smirnova Jekaterina 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4006 Software Testing Bp Laboratory works 1st week 1.1. Rubina Tatjana 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT4006 Software Testing Bp Laboratory works 2nd week 1.2. Rubina Tatjana 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Discrete Mathematics Bt Practical works Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
InfT2034 Database Access Applications Bp Laboratory works 1.2. Smirnova Jekaterina 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |