Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Ener4003 Electric Power Supply and Tariffs Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Straume Indulis 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4045 Electric Machines and Electric Drive II Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Moskvins Genādijs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4052 Electrotechnical Materials Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Plūme Imants 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
09.30-10.15 |
Ener4003 Electric Power Supply and Tariffs Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Straume Indulis 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4045 Electric Machines and Electric Drive II Bp Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Moskvins Genādijs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4045 Electric Machines and Electric Drive II Bp Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Moskvins Genādijs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4052 Electrotechnical Materials Bp Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Plūme Imants 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4052 Electrotechnical Materials Bp Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Plūme Imants 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
10.30-11.15 |
ETeh4051 Transient Processes and Relay Protection Bp Lecture Eneapg s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Heat Sources Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETel3015 Electronics and Communications Engineering I Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
ETeh4051 Transient Processes and Relay Protection Bp Lecture Eneapg s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Heat Sources Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETel3015 Electronics and Communications Engineering I Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
12.30-13.15 |
ETeh4051 Transient Processes and Relay Protection Bp Practical works Eneapg s.prg. 01.09.2020-20.12.2020 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Heat Sources Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETel3010 Electronics and Communications Engineering II Bp Lecture 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETel3010 Electronics and Communications Engineering II Bp Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
14.30-15.15 |
VadZ2005 Basics of Management Bv Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) Groma Linda 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
15.30-16.15 |
VadZ2005 Basics of Management Bv Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) Groma Linda 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ1020 Management Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0604(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0330(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) Kaufmane Dace 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
VadZ1020 Management Lecture 01.09.2020-20.12.2020 BISK G0604(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0330(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) Kaufmane Dace 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
TraZ2002 The Basics of Safe Draving Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0402(PLK) G0703(PLK) Bolšteins Juris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
18.30-19.15 |
TraZ2002 The Basics of Safe Draving Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0402(PLK) G0703(PLK) Bolšteins Juris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |