Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ETeh2005 Electrical Measurement Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) G0413(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Valujeva Kristīne 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
09.30-10.15 |
Ener3027 Fundamentals of Heat Studies I Bp Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh2005 Electrical Measurement Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Gedzurs Aleksejs 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2033 Physics II Bt Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Gajevskis Antons 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Ener3027 Fundamentals of Heat Studies I Bp Lecture 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ener3027 Fundamentals of Heat Studies I Bp Laboratory works 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3029 Computer Graphics for Energetic Bt Lecture 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Straume Indulis 312. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3029 Computer Graphics for Energetic Bt Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Straume Indulis 312. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4037 Fundamentals of Electrical Engineering I Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Galiņš Ainārs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Fizi2033 Physics II Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
Ener3027 Fundamentals of Heat Studies I Bp Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Gedzurs Aleksejs 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3029 Computer Graphics for Energetic Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Straume Indulis 312. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4037 Fundamentals of Electrical Engineering I Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Galiņš Ainārs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ3069 Fundamentals of Engineering Work I Bt Lecture 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Šmigins Ruslans 128. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ3069 Fundamentals of Engineering Work I Bt Practical works 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Šmigins Ruslans 128. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4037 Fundamentals of Electrical Engineering I Bp Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Galiņš Ainārs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4037 Fundamentals of Electrical Engineering I Bp Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Galiņš Ainārs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate2034 Mathematics III Bt Laboratory works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
Fizi2033 Physics II Bt Lecture 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 G0413(PLK) Gajevskis Antons 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2033 Physics II Bt Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 G0413(PLK) Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) G0413(PLK) Abramenko Kaspars zāle. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ2001 Sport III Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
|||||
15.30-16.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) G0413(PLK) Abramenko Kaspars zāle. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
SpoZ2001 Sport III Bb Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0402(PLK) G0413(PLK) G0419(PLK) Zonnenberga Gita, Alksne Inta, Rimgaile Linda zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |