Atpakaļ

G0604 Pārtikas produktu tehnoloģija Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības
Nepilna laika
2-sem. 8-sem.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 Mate4019 Matemātika I Bt Lekcija
08.02.2019
Strupule Liene
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
15.02.2019
Strupule Liene
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
22.02.2019
Strupule Liene
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
09.30-10.15 Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
18.02.2019
Grasmane Daina
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
12.02.2019
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
26.02.2019
Gailums Guntis
418. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
06.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
20.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
27.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
13.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
07.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
14.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
21.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
28.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Mate4019 Matemātika I Bt Lekcija
08.02.2019
Strupule Liene
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
15.02.2019
Strupule Liene
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
22.02.2019
Strupule Liene
103. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
10.30-11.15 Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
11.02.2019
Grasmane Daina
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
18.02.2019
Grasmane Daina
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
19.02.2019
Strupule Liene
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
05.02.2019
Grasmane Daina
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
26.02.2019
Gailums Guntis
418. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
06.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
20.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
27.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
13.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
07.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
14.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
21.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
28.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
15.02.2019
Koroļova Jeļena
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
11.30-12.15 Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
11.02.2019
Grasmane Daina
224. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
05.02.2019
Grasmane Daina
339. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
26.02.2019
Gailums Guntis
418. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
06.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
20.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
27.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
13.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
07.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
14.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
21.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
28.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
15.02.2019
Koroļova Jeļena
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
12.30-13.15 MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
04.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
18.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
12.02.2019
Grasmane Daina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
19.02.2019
Grasmane Daina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
26.02.2019
Gailums Guntis
418. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
13.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
06.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
20.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lekcija
27.02.2019
Čakste Ilze
172. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
07.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
14.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
21.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Ķīmi2016 Neorganiskā un analītiskā ķīmija I Bt Lab.darbi
28.02.2019
Čakste Ilze
171. aud. (1. stāvs), Pils, Lielā iela 2
InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
15.02.2019
Koroļova Jeļena
220. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
13.30-14.15 MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
04.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
18.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
11.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4019 Matemātika I Bt Lekcija
05.02.2019
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
26.02.2019
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
12.02.2019
Grasmane Daina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
19.02.2019
Grasmane Daina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
15.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
04.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
18.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
11.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4019 Matemātika I Bt Lekcija
05.02.2019
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
26.02.2019
Strupule Liene
212. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
12.02.2019
Grasmane Daina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Valo2039 Profesionālā angļu valoda II Bv Seminārs
19.02.2019
Grasmane Daina
331. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
13.02.2019
Strupule Liene
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
04.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
18.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
11.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT1002 Informātika II Bt Lekcija
06.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
20.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
27.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Mate4019 Matemātika I Bt Prakt.darbi
13.02.2019
Strupule Liene
217. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 MašZ4023 Inženiergrafika Bt Prakt.darbi
11.02.2019
Gailums Guntis
402. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
InfT1002 Informātika II Bt Lekcija
06.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
20.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
27.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
17.30-18.15 InfT1002 Informātika II Bt Lekcija
06.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
20.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
27.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2
18.30-19.15 InfT1002 Informātika II Bt Lekcija
06.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
20.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT1002 Informātika II Bt Prakt.darbi
27.02.2019
Koroļova Jeļena
221. aud. (2. stāvs), Pils, Lielā iela 2