Atpakaļ

G0418 Mājas vide izglītībā Profesionālās augstākās izglītības bakalaura
Nepilna laika
4-sem. 6-sem.
Visas apakšprog. Informat-Mājas vide un informātika izglītībā Vizual-Mājas vide un vizuālā māksla izglītībā
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 DatZ2031 Datorgrafika Bp Ieskaite ar atzīmi
27.05.2019
Viļumsone Inga
308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2031 Datorgrafika Bp Prakt.darbi
12.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Lekcija
05.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Peda2021 IT izglītībā I Bt Lekcija
06.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Lab.darbi
13.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Lekcija
29.05.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2031 Datorgrafika Bp Lekcija
07.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Prakt.darbi
14.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Eksāmens
30.05.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Lekcija
08.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
09.30-10.15 MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Lekcija
04.03.2019
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Prakt.darbi
11.03.2019
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

DatZ2031 Datorgrafika Bp Ieskaite ar atzīmi
27.05.2019
Viļumsone Inga
308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2031 Datorgrafika Bp Prakt.darbi
12.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Lekcija
05.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Eksāmens
Informat a.prg.
28.05.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Peda2021 IT izglītībā I Bt Lekcija
06.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Lab.darbi
13.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Lekcija
29.05.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2031 Datorgrafika Bp Lekcija
07.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Prakt.darbi
14.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Eksāmens
30.05.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Lekcija
08.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
09.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
10.30-11.15 MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Lekcija
04.03.2019
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Prakt.darbi
11.03.2019
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

DatZ2031 Datorgrafika Bp Ieskaite ar atzīmi
27.05.2019
Viļumsone Inga
308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2031 Datorgrafika Bp Prakt.darbi
12.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Lekcija
05.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Eksāmens
Informat a.prg.
28.05.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Peda2021 IT izglītībā I Bt Lekcija
06.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Lab.darbi
13.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Lekcija
29.05.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2031 Datorgrafika Bp Lekcija
07.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Prakt.darbi
14.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Konsultācija
30.05.2019
info par kursa d.
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Lekcija
08.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
09.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
11.30-12.15 MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Lekcija
04.03.2019
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Prakt.darbi
11.03.2019
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41

DatZ2031 Datorgrafika Bp Ieskaite ar atzīmi
27.05.2019
Viļumsone Inga
308. aud. (3. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2031 Datorgrafika Bp Prakt.darbi
12.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
Informat a.prg.
05.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Lekcija
05.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Eksāmens
Informat a.prg.
28.05.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Peda2021 IT izglītībā I Bt Lekcija
06.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Lab.darbi
13.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Eksāmens
29.05.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2031 Datorgrafika Bp Lekcija
07.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Prakt.darbi
14.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1012 Psiholoģija Bt Prakt.darbi
30.05.2019
kursa darbs
Baltušīte Regīna
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Lekcija
08.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
09.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
12.30-13.15 InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lekcija
Informat a.prg.
04.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
11.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
DatZ2031 Datorgrafika Bp Prakt.darbi
12.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
Informat a.prg.
05.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Lekcija
05.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Eksāmens
Informat a.prg.
28.05.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Peda2021 IT izglītībā I Bt Lekcija
06.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Lab.darbi
13.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Eksāmens
29.05.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2031 Datorgrafika Bp Lekcija
07.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
14.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1012 Psiholoģija Bt Prakt.darbi
30.05.2019
kursa darbs
Baltušīte Regīna
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Lekcija
08.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
09.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
13.30-14.15 InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lekcija
Informat a.prg.
04.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
11.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Ieskaite ar atzīmi
Informat a.prg.
27.05.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2031 Datorgrafika Bp Prakt.darbi
12.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
Informat a.prg.
05.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Lekcija
05.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Peda2021 IT izglītībā I Bt Lekcija
06.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Lab.darbi
13.03.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Eksāmens
29.05.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2031 Datorgrafika Bp Lekcija
07.03.2019
Viļumsone Inga
25. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
14.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1012 Psiholoģija Bt Prakt.darbi
30.05.2019
kursa darbs
Baltušīte Regīna
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Lekcija
08.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih2030 Sociālā psiholoģija Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Bičkovska Anna
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
09.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
14.30-15.15 InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lekcija
Informat a.prg.
04.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
11.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Ieskaite ar atzīmi
Informat a.prg.
27.05.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
Informat a.prg.
05.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Lekcija
05.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1012 Psiholoģija Bt Lekcija
12.03.2019
Baltušīte Regīna
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Prakt.darbi
06.03.2019
13.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda2021 IT izglītībā I Bt Eksāmens
29.05.2019
Vronska Nataļja
340. aud. (3. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
14.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
07.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1012 Psiholoģija Bt Prakt.darbi
30.05.2019
kursa darbs
Baltušīte Regīna
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
09.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
15.30-16.15 InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lekcija
Informat a.prg.
04.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
11.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Ieskaite ar atzīmi
Informat a.prg.
27.05.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
Informat a.prg.
05.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Prakt.darbi
05.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1012 Psiholoģija Bt Lekcija
12.03.2019
Baltušīte Regīna
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Ieskaite ar atzīmi
28.05.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Prakt.darbi
06.03.2019
13.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Ieskaite ar atzīmi
29.05.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
14.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
07.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1012 Psiholoģija Bt Prakt.darbi
30.05.2019
kursa darbs
Baltušīte Regīna
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
16.30-17.15 InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lekcija
Informat a.prg.
04.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
11.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Ieskaite ar atzīmi
Informat a.prg.
27.05.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lekcija
Informat a.prg.
05.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Prakt.darbi
05.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Psih1012 Psiholoģija Bt Lekcija
12.03.2019
Baltušīte Regīna
511. aud. (5. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Ieskaite ar atzīmi
28.05.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Prakt.darbi
06.03.2019
13.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Ieskaite ar atzīmi
29.05.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
14.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
07.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Ieskaite ar atzīmi
30.05.2019
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
17.30-18.15 InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lekcija
Informat a.prg.
04.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2

InfT2017 Datorklašu administrēšana Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
11.03.2019
Paura Andrejs
32. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2
Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Prakt.darbi
06.03.2019
13.03.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
DatZ2053 Programmēšanas pamati II Bp Lab.darbi
Informat a.prg.
14.03.2019
Veiss Kārlis
205. aud. (2. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
07.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

MatZ3055 Kokapstrāde I Bp Ieskaite ar atzīmi
30.05.2019
Dekšnis Andris
212. aud. (2. stāvs), Kokapstrādes kat., Dobeles 41
Peda3011 Audzināšanas teorija un metodika Bt Prakt.darbi
15.03.2019
Soika Inita
436. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Peda3033 Tekstiltehnoloģijas - rokdarbi Bp Ieskaite ar atzīmi
31.05.2019
Beitere-Šeļegovska Zane
439. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
18.30-19.15 MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
07.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5
19.30-20.15 MašZ2012 Tehniskā grafika II Bp Lab.darbi
07.03.2019
Vronskis Olafs
419. aud. (4. stāvs), TF, J. Čakstes bulvāris 5