Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 G0603(PLK) Ciproviča Inga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lekcija 29.01.2018-25.03.2018 G0603(PLK) Skudra Līga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lekcija 26.03.2018-22.04.2018 G0603(PLK) Grāmatiņa Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 29.01.2018-18.03.2018 Lekc./pr.d. Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 19.03.2018-06.05.2018 Lekc./pr.d. Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 G0603(PLK) Kunkulberga Daiga 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
09.30-10.15 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 G0603(PLK) Ciproviča Inga 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lekcija 29.01.2018-22.04.2018 G0603(PLK) Grāmatiņa Ilze 216. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 29.01.2018-18.03.2018 Lekc./pr.d. Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 19.03.2018-06.05.2018 Lekc./pr.d. Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lekcija 29.01.2018-08.04.2018 G0603(PLK) Kunkulberga Daiga 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lekcija 09.04.2018-22.04.2018 G0603(PLK) Kampuse Solvita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-01.04.2018 Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-05.02.2018-08.04.2018 Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-09.04.2018-29.04.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-16.04.2018-06.05.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 29.01.2018-18.03.2018 Lekc./pr.d. Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 19.03.2018-06.05.2018 Lekc./pr.d. Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 G0603(PLK) Kampuse Solvita 224. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-01.04.2018 Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-05.02.2018-08.04.2018 Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-09.04.2018-29.04.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-16.04.2018-06.05.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 1 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 29.01.2018-18.03.2018 Lekc./pr.d. Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 19.03.2018-06.05.2018 Lekc./pr.d. Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP204 Lietišķā krievu valoda Prakt.darbi 29.01.2018-25.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) G0807(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) Čivžele Olga 212. aud. (2. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 09.02.2018 23.02.2018 09.03.2018 23.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-01.04.2018 Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-05.02.2018-08.04.2018 Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-09.04.2018-29.04.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-16.04.2018-06.05.2018 Zagorska Jeļena 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 1.ned.-29.01.2018-18.03.2018 Lekc./pr.d. Zvirbule Andra 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3057 Uzņēmējdarbība pārtikas rūpniecībā Bp Lekcija 2.ned.-19.03.2018-06.05.2018 Lekc./pr.d. Auziņa Anita 214. aud. (2. stāvs), ESAF, Svētes iela 18 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 01.02.2018 01.03.2018 29.03.2018 26.04.2018 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 08.02.2018 08.03.2018 05.04.2018 03.05.2018 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 09.02.2018 23.02.2018 09.03.2018 23.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 1.ned.-29.01.2018-01.04.2018 Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3002 Piens, tā pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 2.ned.-05.02.2018-08.04.2018 Ciproviča Inga 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3011 Mikrobioloģija II Bp Lab.darbi 2 gr. 29.01.2018-22.04.2018 Skudra Līga 228. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 01.02.2018 01.03.2018 29.03.2018 26.04.2018 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 08.02.2018 08.03.2018 05.04.2018 03.05.2018 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 09.02.2018 23.02.2018 09.03.2018 23.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-05.02.2018-25.02.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3018 Augļi, dārzeņi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-04.03.2018 Kampuse Solvita 116. aud. (1. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 01.02.2018 01.03.2018 29.03.2018 26.04.2018 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 08.02.2018 08.03.2018 05.04.2018 03.05.2018 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lab.darbi 09.02.2018 23.02.2018 09.03.2018 23.03.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita Ēd.gat.lab. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
Valo1019 Franču valodas pamati Prakt.darbi 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0105(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3056 Cittautu virtuve Bb Lekcija 29.01.2018-06.05.2018 Izvēles kurss G0603(PLK) Krūmiņa-Zemture Gita 84. aud. (0. stāvs), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 01.02.2018 01.03.2018 29.03.2018 26.04.2018 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3003 Gaļa, tās pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 08.02.2018 08.03.2018 05.04.2018 03.05.2018 Grāmatiņa Ilze 213. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-06.05.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
||||
16.30-17.15 |
Valo1019 Franču valodas pamati Prakt.darbi 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0105(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 1 gr. 2.ned.-05.02.2018-25.03.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 PārZ3015 Graudi, to pārstrāde I Bp Lab.darbi 2 gr. 1.ned.-29.01.2018-18.03.2018 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. stāvs), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
17.30-18.15 |
Valo1019 Franču valodas pamati Prakt.darbi 29.01.2018-15.04.2018 Izvēles kurss G0105(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0816(PLK) Janovska-Zia Inese 331. aud. (3. stāvs), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |