G0904 Programmēšana 42526 Profesionālā bakalaura Pilna laika Lekcijas pa dienām 1-sem. |
|
Nav diena | |
B4 Praktiskā lauku saimniecība Lekcija | viesasistents Indra Eihvalde |
B3 Programmatūras dokumentēšana I Lekcija | asociētais profesors Rudīte Čevere |
B2 Ievads datorzinātnēs Lekcija | vieslektors Tatjana Tabunova |
B4 Sports I Lekcija | lektors Inta Alksne |
Pirmdiena | |
08.30-09.15 B1 Ētika, estētika Prakt.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | docents Gunārs Brāzma Pils, Lielā iela 2, 322-4. auditorija (3. stāvs) |
09.30-10.15 B2 Matemātika I Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | vieslektors Tatjana Rubina Pils, Lielā iela 2, 103. auditorija (1. stāvs) |
10.30-11.15 B3 Programmēšana I.1 Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | viesdocents Sergejs Arhipovs Pils, Lielā iela 2, aulā. auditorija (2. stāvs) |
12.30-13.15 B1 Ētika, estētika Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | docents Gunārs Brāzma Pils, Lielā iela 2, 288. auditorija (2. stāvs) |
13.30-14.15 B2 Matemātika I Prakt.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | vieslektors Tatjana Rubina Pils, Lielā iela 2, 101. auditorija (1. stāvs) |
Otrdiena | |
10.30-11.15 B2 Matemātika I Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | vieslektors Tatjana Rubina Pils, Lielā iela 2, 85. auditorija (0. stāvs) |
11.30-12.15 B1 Profesionālā angļu valoda I Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | asociētais profesors Sarmīte Bremze Pils, Lielā iela 2, 325. auditorija (3. stāvs) |
12.30-13.15 B2 Ievads programminženierijā Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | lektors Ilze Kazaine Pils, Lielā iela 2, 182. auditorija (1. stāvs) |
Otrdiena (nepāra) | |
08.30-09.15 B2 Ievads programminženierijā Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.1 grupa |
lektors Ilze Kazaine Pils, Lielā iela 2, 32. auditorija (0. stāvs) |
09.30-10.15 B2 Ievads programminženierijā Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.1 grupa |
lektors Ilze Kazaine Pils, Lielā iela 2, 32. auditorija (0. stāvs) |
Otrdiena (pāra) | |
13.30-14.15 B2 Ievads programminženierijā Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.2 grupa |
lektors Ilze Kazaine Pils, Lielā iela 2, 32. auditorija (0. stāvs) |
14.30-15.15 B2 Ievads programminženierijā Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.2 grupa |
lektors Ilze Kazaine Pils, Lielā iela 2, 32. auditorija (0. stāvs) |
Trešdiena | |
08.30-09.15 B2 Ievads datorzinātnēs Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | asociētais profesors Aleksandrs Gailums Pils, Lielā iela 2, aulā. auditorija (2. stāvs) |
09.30-10.15 B2 Ievads datorzinātnēs Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | asociētais profesors Aleksandrs Gailums Pils, Lielā iela 2, aulā. auditorija (2. stāvs) |
10.30-11.15 B2 Matemātika I Prakt.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | vieslektors Tatjana Rubina Pils, Lielā iela 2, 107. auditorija (1. stāvs) |
11.30-12.15 B2 Matemātika I Prakt.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | vieslektors Tatjana Rubina Pils, Lielā iela 2, 107. auditorija (1. stāvs) |
Ceturtdiena | |
11.30-12.15 B2 Ievads programminženierijā Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | lektors Ilze Kazaine Pils, Lielā iela 2, 182. auditorija (1. stāvs) |
12.30-13.15 B1 Profesionālā angļu valoda I Prakt.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | asociētais profesors Sarmīte Bremze Pils, Lielā iela 2, 325. auditorija (3. stāvs) |
14.30-15.15 B4 Sports I Prakt.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | lektors Inta Alksne Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
15.30-16.15 B4 Sports I Prakt.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | lektors Inta Alksne Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
Ceturtdiena (nepāra) | |
08.30-09.15 B2 Matemātika I Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.1 grupa |
vieslektors Tatjana Rubina Pils, Lielā iela 2, 217. auditorija (2. stāvs) |
09.30-10.15 B2 Ievads datorzinātnēs Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.1 grupa |
vieslektors Tatjana Tabunova Pils, Lielā iela 2, 25. auditorija (0. stāvs) |
10.30-11.15 B3 Programmēšana I.1 Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.2 grupa |
vieslektors Ingus Šmits Pils, Lielā iela 2, 28. auditorija (0. stāvs) |
Ceturtdiena (pāra) | |
08.30-09.15 B2 Matemātika I Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.2 grupa |
vieslektors Tatjana Rubina Pils, Lielā iela 2, 217. auditorija (2. stāvs) |
09.30-10.15 B3 Programmēšana I.1 Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.1 grupa |
vieslektors Ingus Šmits Pils, Lielā iela 2, 31. auditorija (0. stāvs) |
10.30-11.15 B2 Ievads datorzinātnēs Lab.darbi No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 1.2 grupa |
vieslektors Tatjana Tabunova Pils, Lielā iela 2, 25. auditorija (0. stāvs) |
Piektdiena | |
08.30-09.15 B2 Datoru uzbūve I Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | viesasistents Jānis Lange Pils, Lielā iela 2, 47. auditorija (0. stāvs) |
09.30-10.15 B2 Datoru uzbūve I Lekcija No:01.09.2009 Līdz:19.12.2009 | viesasistents Jānis Lange Pils, Lielā iela 2, 47. auditorija (0. stāvs) |