Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
InfT3032 Automating of GIS processes Bp Laboratory works 2, 3 gr. 3.gr.+2.2.gr. Bērziņa Laima 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT4006 Software Testing Bp Laboratory works 1, 2 gr. 1.gr.+2.1.gr Rubina Tatjana 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi3001 Physics Bt Lecture G0903(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Discrete Mathematics Bt Lecture G0903(PLK) Sergejeva Natālija 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
10.30-11.15 |
Mate1038 Mathematics III Bt Lecture G0903(PLK) Atslēga Svetlana 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2058 Software Engineering Methods II Bt Lecture G0903(PLK) Čevere Rudīte 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP205 Russian for Beginners Bb Practical works BISK G0903(PLK) Mališeva Oksana 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
InfT3032 Automating of GIS processes Bp Lecture Bērziņa Laima 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Database Access Applications Bp Lecture G0903(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2058 Software Engineering Methods II Bt Practical works 2 gr. Kotovs Daniēls 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Discrete Mathematics Bt Practical works 1, 2 gr. 1.gr.+2.1.gr. Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP205 Russian for Beginners Bb Practical works BISK G0903(PLK) Mališeva Oksana 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
InfT4006 Software Testing Bp Lecture Rubina Tatjana 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2034 Database Access Applications Bp Laboratory works 2 gr. Smirnova Jekaterina 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
InfT3032 Automating of GIS processes Bp Laboratory works 1, 2 gr. 1.gr.+2.1.gr. Bērziņa Laima 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Eglīte Aija 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Lecture 27.03.2023-21.05.2023 Lazdiņš Andrejs 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Fizi3001 Physics Bt Practical works 2nd week Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 Fizi3001 Physics Bt Laboratory works 2 gr. 1st week Gajevskis Antons 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate2010 Discrete Mathematics Bt Practical works 2, 3 gr. 3.gr.+2.2.gr. Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
VadZ2015 Stress Management Bb Lecture BISK G0412(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0215(PLK) G0903(PLK) Kirila Kitija 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Eglīte Aija 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Lecture 27.03.2023-21.05.2023 Lazdiņš Andrejs 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
DatZ3004 Large Databases II Bp Practical works 2 gr. Būmanis Nikolajs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
InfT4006 Software Testing Bp Laboratory works 2, 3 gr. 3.gr.+2.2.gr Rubina Tatjana 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Practical works 1, 2 gr. 30.01.2023-26.03.2023 1.gr.+2.1.gr Eglīte Aija 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Practical works 1, 2 gr. 27.03.2023-21.05.2023 1.gr.+2.1.gr Lazdiņš Andrejs 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Mate1038 Mathematics III Bt Practical works 1, 2, 3 gr. Atslēga Svetlana 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ2015 Stress Management Bb Seminar BISK G0903(PLK) Kirila Kitija 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
DatZ3004 Large Databases II Bp Lecture G0903(PLK) Vītols Gatis 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Practical works 2, 3 gr. 30.01.2023-26.03.2023 3.gr.+2.2.gr Eglīte Aija 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4081 Economics and the Basics of Entrepreneurship Bv Practical works 2, 3 gr. 27.03.2023-21.05.2023 3.gr.+2.2.gr Lazdiņš Andrejs 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |