Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 06.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 13.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 06.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 13.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 InfT2044 IT in Design II Bp Lecture 17.04.2023 24.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2044 Product Design Bp Lecture 07.02.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Practical works 14.02.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Practical works 25.04.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 08.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 15.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 08.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2044 Product Design Bp Lecture 19.04.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 26.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 09.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 09.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 16.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 20.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 21.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Laboratory works KokMet s.prg. 28.04.2023 IA Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
09.30-10.15 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 06.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 13.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 06.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 13.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 InfT2044 IT in Design II Bp Lecture 17.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 24.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2044 Product Design Bp Lecture 07.02.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Practical works 14.02.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Practical works 25.04.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 18.04.2023 IA Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 08.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 15.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 08.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2044 Product Design Bp Lecture 19.04.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 26.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 09.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 09.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 16.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 27.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 20.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 17.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 21.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Laboratory works KokMet s.prg. 28.04.2023 IA Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 06.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 13.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 06.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 13.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 InfT2044 IT in Design II Bp Lecture 17.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 24.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2044 Product Design Bp Lecture 07.02.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Practical works 14.02.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Practical works 25.04.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 18.04.2023 IA Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 08.02.2023 15.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 08.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 26.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 09.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 09.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 16.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 27.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 17.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 21.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Laboratory works KokMet s.prg. 28.04.2023 IA Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
11.30-12.15 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 13.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 13.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 24.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 24.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2044 Product Design Bp Lecture 07.02.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Practical works 14.02.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Practical works 25.04.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 18.04.2023 IA Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 08.02.2023 15.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 08.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 26.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 09.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 09.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 16.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Lecture 20.04.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZP034 Designer as a Part of the Enterprise Bp Practical works 27.04.2023 Prakse ar A Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 17.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 21.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Laboratory works KokMet s.prg. 28.04.2023 IA Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
12.30-13.15 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 13.02.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 13.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 06.02.2023 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 17.04.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 24.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 17.04.2023 24.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
InfT2044 IT in Design II Bp Lecture 07.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 25.04.2023 IA Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 08.02.2023 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 26.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 19.04.2023 IA Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT2044 IT in Design II Bp Lecture 09.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 16.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2044 Product Design Bp Lecture 20.04.2023 Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZP034 Designer as a Part of the Enterprise Bp Practical works 27.04.2023 Prakse ar A Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Practical works KokMet s.prg. 17.02.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 21.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Laboratory works KokMet s.prg. 28.04.2023 IA Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
13.30-14.15 |
ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 06.02.2023 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 17.04.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 24.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 17.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Laboratory works KokMet s.prg. 24.04.2023 IA Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
InfT2044 IT in Design II Bp Lecture 07.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 08.02.2023 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 26.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 19.04.2023 IA Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT2044 IT in Design II Bp Lecture 09.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Practical works 16.02.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZP034 Designer as a Part of the Enterprise Bp Practical works 27.04.2023 Prakse ar A Boldiševica Laura 509. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2044 Enterpreneurship Bt Lecture 10.02.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Practical works 17.02.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Lecture 21.04.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Practical works 28.04.2023 E Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||
14.30-15.15 |
ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 06.02.2023 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Lecture Tekstils s.prg. 17.04.2023 Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 24.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 17.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Laboratory works KokMet s.prg. 24.04.2023 IA Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Lecture 08.02.2023 Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 26.04.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Practical works 19.04.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 09.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Practical works 16.02.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 27.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2044 Enterpreneurship Bt Lecture 10.02.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Practical works 17.02.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Lecture 21.04.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Practical works 28.04.2023 E Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
15.30-16.15 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 17.04.2023 24.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 17.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Laboratory works KokMet s.prg. 24.04.2023 IA Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 09.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 27.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2044 Enterpreneurship Bt Lecture 10.02.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Practical works 17.02.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Lecture 21.04.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Practical works 28.04.2023 E Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
16.30-17.15 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 17.04.2023 24.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3062 Wood Processing Technologies and Design I Bp Lecture KokMet s.prg. 17.04.2023 Balodis Juris 209. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3031 Fundamentals of Applied Electrical Engineering Bp Practical works 19.04.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT2044 IT in Design II Bp Practical works 09.02.2023 Vronska Nataļja 340. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 27.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VadZ2044 Enterpreneurship Bt Lecture 10.02.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Practical works 17.02.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Lecture 21.04.2023 Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ2044 Enterpreneurship Bt Practical works 28.04.2023 E Belte Agnese 132. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
17.30-18.15 |
MatZ2040 Knitting Technologies and Design Bp Practical works Tekstils s.prg. 27.04.2023 IA Beitere-Šeļegovska Zane 522. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |