Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 27.02.2023-12.03.2023 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 13.03.2023-26.03.2023 Ozola Liene 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
||||||
09.30-10.15 |
LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Ņikonova Viktorija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Ņikonova Viktorija 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Medne Ruta 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d. Pundurs Einārs 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 27.02.2023-26.03.2023 lekc./pr.d. Ruska Diāna 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 27.02.2023-12.03.2023 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 13.03.2023-26.03.2023 Ozola Liene 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
|||
10.30-11.15 |
LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Ņikonova Viktorija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Ņikonova Viktorija 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Medne Ruta 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d. Pundurs Einārs 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 27.02.2023-26.03.2023 lekc./pr.d. Ruska Diāna 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 27.02.2023-12.03.2023 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 13.03.2023-26.03.2023 Ozola Liene 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Ņikonova Viktorija 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4247 Horse Breeding Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Ņikonova Viktorija 227. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Zagorska Jeļena 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 Grāmatiņa Ilze 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 27.02.2023-12.03.2023 Kunkulberga Daiga 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 13.03.2023-26.03.2023 Ozola Liene 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4264 Fish Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Medne Ruta 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d. Pundurs Einārs 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 27.02.2023-26.03.2023 lekc./pr.d. Ruska Diāna 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Zagorska Jeļena 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 13.02.2023-19.02.2023 Grāmatiņa Ilze 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 27.02.2023-12.03.2023 Kunkulberga Daiga 211. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Laboratory works Lopk s.prg. 13.03.2023-19.03.2023 Ozola Liene 116. aud. (1. floor), LPTF, Rīgas 22 |
||
12.30-13.15 |
LauZ2050 Poultry Bp Lecture Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Zagorska Jeļena 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 Grāmatiņa Ilze 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 27.02.2023-12.03.2023 Kunkulberga Daiga 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 13.03.2023-26.03.2023 Ozola Liene 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4264 Fish Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Medne Ruta 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d. Pundurs Einārs 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 27.02.2023-26.03.2023 lekc./pr.d. Ruska Diāna 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ2050 Poultry Bp Lecture Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2050 Poultry Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3065 Processing of Agricultural Products Bp Lecture Uzne, Lopk s.prg. 13.03.2023-26.03.2023 Ozola Liene 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
LauZ4264 Fish Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-12.02.2023 Medne Ruta 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d. Pundurs Einārs 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 27.02.2023-26.03.2023 lekc./pr.d. Ruska Diāna 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ2050 Poultry Bp Lecture Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Nolberga-Trūpa Aiga 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2050 Poultry Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4264 Fish Husbandry Bp Practical works Lopk s.prg. 09.02.2023 Medne Ruta 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d. Pundurs Einārs 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 23.03.2023 lekc./pr.d. Ruska Diāna 209. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
LauZ2050 Poultry Bp Practical works Lopk s.prg. 30.01.2023-26.03.2023 Bārzdiņa Dace 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d. Pundurs Einārs 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
LauZ4264 Fish Husbandry Bp Lecture Lopk s.prg. 13.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d. Pundurs Einārs 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |