Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4107 Infectious Diseases I Bp Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Valkovska Linda F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5014 Organisation of Veterinary Services I Bp Lecture 1, 2 gr. 12.09.2022-25.12.2022 Tītmane Lelde F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Farm Animal Reproduction II Bp Lecture 1, 2 gr. 05.09.2022-11.12.2022 Antāne Vita, Eihvalde Evija, Kozulāne Ance, Valdmann Andres, Vanaga Aīda B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Basics of Food Technology Bp Lecture 1, 2 gr. 2nd week Grāmatiņa Ilze 216. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
|||
09.30-10.15 |
Vete4107 Infectious Diseases I Bp Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Valkovska Linda F205. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete5014 Organisation of Veterinary Services I Bp Lecture 1, 2 gr. 12.09.2022-25.12.2022 Tītmane Lelde F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Internal Medicine, Herd Health III Bp Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Farm Animal Reproduction II Bp Lecture 1, 2 gr. 05.09.2022-11.12.2022 Antāne Vita, Eihvalde Evija, Kozulāne Ance, Valdmann Andres, Vanaga Aīda B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Basics of Food Technology Bp Lecture 1, 2 gr. 2nd week Ciproviča Inga 216. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
||
10.30-11.15 |
Vete4107 Infectious Diseases I Bp Lecture 1, 2 gr. 24 lekcijas attālināti Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete6040 Internal Medicine, Herd Health III Bp Lecture 1, 2 gr. Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Internal Medicine, Herd Health III Bp Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Farm Animal Reproduction II Bp Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Vanaga Aīda B110. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Farm Animal Reproduction II Bp Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Mangale Māra C115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP206 German for Beginners Bb Practical works 2 gr. Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
Vete4107 Infectious Diseases I Bp Lecture 1, 2 gr. 24 lekcijas attālināti Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete6040 Internal Medicine, Herd Health III Bp Lecture 1, 2 gr. 2nd week Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6038 Pharmacology, Pharmacotherapy and Toxicology II Bt Lecture 1, 2 gr. 2nd week Liepa Laima, Drevinska Kristīne A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4097 Farm Animal Reproduction II Bp Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Vanaga Aīda B110. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4097 Farm Animal Reproduction II Bp Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Mangale Māra C115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP206 German for Beginners Bb Practical works 2 gr. Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
Vete4107 Infectious Diseases I Bp Lecture 1, 2 gr. 24 lekcijas attālināti Kovaļenko Kaspars, Mūrniece Gundega M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete5014 Organisation of Veterinary Services I Bp Practical works 2 gr. Tītmane Lelde A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
13.30-14.15 |
Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Lecture 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Skuja Santa B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Practical works 2 gr. 12.09.2022-09.10.2022 2.1.1 grupa Skuja Santa A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Practical works 2 gr. 10.10.2022-06.11.2022 2.1.2 grupa Skuja Santa A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6038 Pharmacology, Pharmacotherapy and Toxicology II Bt Practical works 2 gr. 05.09.2022-27.11.2022 Liepa Laima, Drevinska Kristīne A109. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete3046 Small Animal Diagnostic Ultrasonography Bb Lecture 1, 2 gr. 09.09.2022 16.09.2022 23.09.2022 30.09.2022 14.10.2022 21.10.2022 02.12.2022 M.Teterovska nodarbības pēc individuāla plāna A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
14.30-15.15 |
Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Lecture 1, 2 gr. 05.09.2022-30.10.2022 Skuja Santa B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Practical works 2 gr. 12.09.2022-09.10.2022 2.1.1 grupa Skuja Santa A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Practical works 2 gr. 10.10.2022-06.11.2022 2.1.2 grupa Skuja Santa A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Basics of Food Technology Bp Laboratory works 2 gr. 2nd week Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga 213. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
Vete3046 Small Animal Diagnostic Ultrasonography Bb Lecture 1, 2 gr. 09.09.2022 16.09.2022 23.09.2022 30.09.2022 14.10.2022 21.10.2022 02.12.2022 M.Teterovska nodarbības pēc individuāla plāna A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
15.30-16.15 |
Vete3046 Small Animal Diagnostic Ultrasonography Bb Practical works 2 gr. 26.09.2022-25.12.2022 2.1.1 grupa pēc individuāla plāna Dūzena Ilze A102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Practical works 2 gr. 12.09.2022-09.10.2022 2.1.1 grupa Skuja Santa A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Practical works 2 gr. 10.10.2022-06.11.2022 2.1.2 grupa Skuja Santa A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infectious Diseases I Bp Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Valkovska Linda A102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Basics of Food Technology Bp Laboratory works 2 gr. 2nd week Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga 213. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
Vete3046 Small Animal Diagnostic Ultrasonography Bb Lecture 1, 2 gr. 09.09.2022 16.09.2022 M.Teterovska nodarbības pēc individuāla plāna A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
16.30-17.15 |
Vete3046 Small Animal Diagnostic Ultrasonography Bb Practical works 2 gr. 26.09.2022-25.12.2022 2.1.1 grupa pēc individuāla plāna Dūzena Ilze A102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Practical works 2 gr. 12.09.2022-09.10.2022 2.1.1 grupa Skuja Santa A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4021 Large Animal Surgery I Bp Practical works 2 gr. 10.10.2022-06.11.2022 2.1.2 grupa Skuja Santa A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4107 Infectious Diseases I Bp Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Valkovska Linda A102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
PārZ4032 Basics of Food Technology Bp Laboratory works 2 gr. 2nd week Grāmatiņa Ilze, Ciproviča Inga 213. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
|||
17.30-18.15 |
Vete3046 Small Animal Diagnostic Ultrasonography Bb Practical works 2 gr. 26.09.2022-25.12.2022 2.1.2 grupa pēc individuāla plāna Dūzena Ilze A102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Internal Medicine, Herd Health III Bp Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||||
18.30-19.15 |
Vete3046 Small Animal Diagnostic Ultrasonography Bb Practical works 2 gr. 26.09.2022-25.12.2022 2.1.2 grupa pēc individuāla plāna Dūzena Ilze A102. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6040 Internal Medicine, Herd Health III Bp Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Laizāne Dana, Liepa Laima, Šematoviča Ilga A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |