Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete4045 Epidemiology Bp Lecture 1, 2 gr. Lūsis Ivars F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Lecture 1, 2 gr. Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Lecture 1, 2 gr. Rabočaja Olga A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Lecture 1, 2 gr. Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
09.30-10.15 |
Vete4019 Clinical and Laboratory Diagnostics III Bp Lecture 1, 2 gr. 2nd week Liepa Laima, Dūrītis Ilmārs M212. aud. (2. floor), Veterinārā klīnika, Helmaņa 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Lecture 1, 2 gr. Eihvalde Evija, Vekšins Armands A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Lecture 1, 2 gr. Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-27.11.2022 1.1.1 grupa Rabočaja Olga M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Lecture 1, 2 gr. Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.1 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Laboratory works 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Eihvalde Evija, Vekšins Armands A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Kozinda Oskars M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.2.2 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4098 Small Animal Internal Medicine I Bp Lecture 1, 2 gr. 1st week Drevinska Kristīne, Dūrītis Ilmārs, Kovaļčuka Līga, Olivry Thierry Jean Marie, Ponomarjova Olga B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-27.11.2022 1.1.1 grupa Rabočaja Olga M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP206 German for Beginners Bb Practical works 1 gr. Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.1 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Laboratory works 1 gr. 2nd week 1.1.1 un 1.1.2 grupas Eihvalde Evija, Vekšins Armands A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Kozinda Oskars M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.2.2 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.2 grupa Liepa Kristīne D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-27.11.2022 1.1.2 grupa Rabočaja Olga M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP206 German for Beginners Bb Practical works 1 gr. Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.2 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Kozinda Oskars M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.2.1 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.2 grupa Liepa Kristīne D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4045 Epidemiology Bp Laboratory works 1 gr. 1.2.1 un 1.2.2 grupas Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-27.11.2022 1.1.2 grupa Rabočaja Olga M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-11.12.2022 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.2 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4019 Clinical and Laboratory Diagnostics III Bp Laboratory works 1 gr. 05.09.2022-27.11.2022 1.2.1 un 1.2.2 grupas Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4023 Small Animal Surgery I Bp Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Kozinda Oskars M136. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.2.1 grupa Keidāne Dace F201. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.1 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.2 grupa Liepa Kristīne D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4045 Epidemiology Bp Laboratory works 1 gr. 2nd week 1.2.1 un 1.2.2 grupas Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete4078 Internal Medicine, Herd Health I Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-11.12.2022 Dūrītis Ilmārs B100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Lecture 1, 2 gr. 05.09.2022-18.12.2022 Keidāne Dace F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Laboratory works 1 gr. 1.2.1 un 1.2.2 grupas Eihvalde Evija, Vekšins Armands A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.1 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.2 grupa Liepa Kristīne D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
15.30-16.15 |
Vete4115 Parasitology and Parasitic Diseases II Bp Lecture 1, 2 gr. 05.09.2022-18.12.2022 Keidāne Dace F101. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4101 Radiology II Bp Laboratory works 1 gr. 2nd week 1.2.1 un 1.2.2 grupas Eihvalde Evija, Vekšins Armands A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.1 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemiology Bp Laboratory works 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
16.30-17.15 |
Vete4019 Clinical and Laboratory Diagnostics III Bp Laboratory works 1 gr. 05.09.2022-27.11.2022 1.1.1 un 1.1.2 grupas Dūrītis Ilmārs, Liepa Laima A113. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 05.09.2022-18.12.2022 1.1.1 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4045 Epidemiology Bp Laboratory works 1 gr. 2nd week 1.1.1 un 1.1.2 grupas Lūsis Ivars F210. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4100 Animal Postmortem Necropsies Bp Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Geine-Romanova Lilija D107. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |