Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Fizi2013 Physics Bv Lecture Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ2037 Timber Transportation Bp Lecture Millers Mareks 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture Jansone Baiba 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3046 Mechanization of Forestry Work I Bp Lecture Jablonski Krzysztof, Strūbergs Aigars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
09.30-10.15 |
Fizi2013 Physics Bv Practical works Gross Uldis 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ2037 Timber Transportation Bp Practical works Millers Mareks 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture Jansone Baiba 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Practical works 1 gr. 2nd week Jansone Baiba 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3046 Mechanization of Forestry Work I Bp Lecture 1st week Jablonski Krzysztof, Strūbergs Aigars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
10.30-11.15 |
Fizi2013 Physics Bv Laboratory works 1 gr. Rumba Janīna, Gajevskis Antons 303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi2013 Physics Bv Lecture 2nd week Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ2042 Forest Regeneration and Tree Breeding Bt Lecture 1st week Jansone Baiba 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3066 Silviculture Bt Lecture 2nd week Miezīte Olga 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Practical works 1 gr. 1st week Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Lecture Apsīte Evita 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ1016 Forest Work and Machinery II Bp Laboratory works 1 gr. 1st week 1.1. Davidāns Māris 46. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1016 Forest Work and Machinery II Bp Laboratory works 1 gr. 2nd week 1.2. Davidāns Māris 46. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Lecture Miezīte Olga 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 1 gr. 1.2. Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3046 Mechanization of Forestry Work I Bp Laboratory works 1 gr. 1.1. Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
Ekon3040 Finances and Credit Bt Practical works Apsīte Evita 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ1016 Forest Work and Machinery II Bp Lecture Jablonski Krzysztof, Davidāns Māris 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture G0506(PLK) G0508(PLK) Sisenis Linards 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3046 Mechanization of Forestry Work I Bp Laboratory works 1 gr. 1st week 1.1. Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3046 Mechanization of Forestry Work I Bp Laboratory works 1 gr. 2nd week 1.2. Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
MežZ1016 Forest Work and Machinery II Bp Practical works 1 gr. 1st week Jablonski Krzysztof, Davidāns Māris 46. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Practical works G0506(PLK) G0508(PLK) Sisenis Linards 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3066 Silviculture Bt Laboratory works 1 gr. 1.1. Miezīte Olga 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3046 Mechanization of Forestry Work I Bp Laboratory works 1 gr. 1.2. Strūbergs Aigars 48. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
MežZ3063 Forest Science Actualities Lecture BISK G0506(PLK) G0508(PLK) Jansons Jurģis zāle. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||||
15.30-16.15 |
MežZ3063 Forest Science Actualities Lecture BISK G0506(PLK) G0508(PLK) Jansons Jurģis zāle. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |