Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
ETel3015 Electronics and Communications Engineering I Bp Lecture Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Heat Sources Bp Lecture Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4051 Transient Processes and Relay Protection Bp Lecture Eneapg s.prg. 1st week Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4051 Transient Processes and Relay Protection Bp Laboratory works Eneapg s.prg. 2nd week Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
09.30-10.15 |
ETel3015 Electronics and Communications Engineering I Bp Laboratory works Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Heat Sources Bp Lecture Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4051 Transient Processes and Relay Protection Bp Laboratory works Eneapg s.prg. Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
10.30-11.15 |
ETel3010 Electronics and Communications Engineering II Bp Lecture 2nd week Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETel3010 Electronics and Communications Engineering II Bp Laboratory works 1st week Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener3018 Heat Sources Bp Practical works Šeļegovskis Raimunds 304. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ener4003 Electric Power Supply and Tariffs Bp Lecture Straume Indulis 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
11.30-12.15 |
Ener4003 Electric Power Supply and Tariffs Bp Practical works Straume Indulis 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
12.30-13.15 |
ETeh4051 Transient Processes and Relay Protection Bp Lecture Eneapg s.prg. Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4052 Electrotechnical Materials Bp Lecture Plūme Imants 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
13.30-14.15 |
ETeh4045 Electric Machines and Electric Drive II Bp Lecture Moskvins Genādijs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh4052 Electrotechnical Materials Bp Lecture 1st week Plūme Imants 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4052 Electrotechnical Materials Bp Laboratory works 2nd week Plūme Imants 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
14.30-15.15 |
ETeh4045 Electric Machines and Electric Drive II Bp Laboratory works 1st week Moskvins Genādijs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh4045 Electric Machines and Electric Drive II Bp Practical works 2nd week Moskvins Genādijs 316. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
15.30-16.15 |
VadZ2005 Basics of Management Bv Lecture G0402(PLK) Groma Linda 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
16.30-17.15 |
VadZ2005 Basics of Management Bv Seminar G0402(PLK) Groma Linda 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
17.30-18.15 |
MašZ4043 Computer Aided Design Bb Laboratory works BISK G0413(PLK) G0506(PLK) Banis Kārlis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
18.30-19.15 |
VadZ2019 Business Etiquette Bb Practical works BISK G0506(PLK) G0419(PLK) G0215(PLK) Auziņa Anita 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MašZ4043 Computer Aided Design Bb Laboratory works BISK G0413(PLK) G0506(PLK) Banis Kārlis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |