Back

G0335 Civil Engineering bachelor of professional Higher Education
full-time
2-sem. 4-sem. 6-sem.
All groups 1 2
Inženierģeodēzija (mācību prakse) 23.05.2022. - 12.06.2022.
Pirmdiena Otrdiena Trešdiena Ceturtdiena Piektdiena Sestdiena Svētdiena
08.30-09.15 BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Lecture
31.01.2022-01.05.2022
Veinbergs Valdis
602. aud. (6. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
ETeh4036 Electrical Engineering Bt Lecture
31.01.2022-20.02.2022
Lekc./pr.d.
Plūme Imants
314. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1022 Mathematics II Bt Lecture
21.02.2022-27.03.2022
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture
31.01.2022-24.04.2022
Sudārs Ritvars
302. aud. (3. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
2.2.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

HidZ2005 Hydraulics Bt Laboratory works
2 gr.
28.02.2022-01.05.2022
2.1.
Pundurs Einārs
111. aud. (1. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Veinbergs Valdis, Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works
1 gr.
1st week-28.03.2022-01.05.2022
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works
2 gr.
2nd week-21.03.2022-24.04.2022
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
09.30-10.15 BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Lecture
31.01.2022-01.05.2022
Veinbergs Valdis
602. aud. (6. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
ETeh4036 Electrical Engineering Bt Lecture
31.01.2022-01.05.2022
Lekc./pr.d.
Plūme Imants
314. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture
31.01.2022-24.04.2022
Sudārs Ritvars
302. aud. (3. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
2.2.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

HidZ2005 Hydraulics Bt Practical works
1 gr.
28.02.2022-01.05.2022
Pundurs Einārs
302. aud. (3. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-20.02.2022
Veinbergs Valdis, Ratkevičs Aivars
601. aud. (6. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works
1 gr.
1st week-28.03.2022-01.05.2022
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works
2 gr.
2nd week-21.03.2022-24.04.2022
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
10.30-11.15 Mate1022 Mathematics II Bt Lecture
31.01.2022-01.05.2022
Atslēga Svetlana
123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2
ETeh4036 Electrical Engineering Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
2.1.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1022 Mathematics II Bt Practical works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
HidZ2005 Hydraulics Bt Lecture
31.01.2022-24.04.2022
Pundurs Einārs
302. aud. (3. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
1 gr.
2nd week-31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
2 gr.
1st week-31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

HidZ2005 Hydraulics Bt Laboratory works
1 gr.
28.02.2022-01.05.2022
1.1.
Pundurs Einārs
111. aud. (1. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works
1 gr.
1st week-28.03.2022-01.05.2022
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works
2 gr.
2nd week-21.03.2022-24.04.2022
Valujeva Kristīne
403. aud. (4. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
11.30-12.15 Mate1022 Mathematics II Bt Practical works
2 gr.
1st week-31.01.2022-24.04.2022
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

Mate1022 Mathematics II Bt Practical works
1 gr.
2nd week-31.01.2022-24.04.2022
Atslēga Svetlana
218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
ETeh4036 Electrical Engineering Bt Laboratory works
2 gr.
1st week-31.01.2022-13.03.2022
2.1.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4036 Electrical Engineering Bt Laboratory works
2 gr.
2nd week-31.01.2022-13.03.2022
2.2.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

Mate1022 Mathematics II Bt Practical works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

Mate1022 Mathematics II Bt Laboratory works
2 gr.
2nd week-31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Alksnis Reinis
220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
HidZ2005 Hydraulics Bt Lecture
1st week-31.01.2022-27.03.2022
Ieviņa Daina
302. aud. (3. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Lecture
2nd week-31.01.2022-24.04.2022
Veinbergs Valdis
602. aud. (6. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
1.2.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

HidZ2005 Hydraulics Bt Practical works
2 gr.
28.02.2022-01.05.2022
Pundurs Einārs
302. aud. (3. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-20.02.2022
Ratkevičs Aivars, Veinbergs Valdis
601. aud. (6. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
12.30-13.15 Fizi2004 Physics I Bt Lecture
31.01.2022-24.04.2022
Gavare Zanda
123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2
ETeh4036 Electrical Engineering Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
2.2.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
1.2.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

BūvZ1016 Engineering Geodesy Bp Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Ratkevičs Aivars, Veinbergs Valdis
601. aud. (6. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
13.30-14.15 Fizi2004 Physics I Bt Lecture
31.01.2022-24.04.2022
Gavare Zanda
123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2
Fizi2004 Physics I Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2

BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
1 gr.
2nd week-31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Vītoliņš Oskars
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

Mate1022 Mathematics II Bt Laboratory works
1 gr.
1st week-31.01.2022-24.04.2022
1.1.
Alksnis Reinis
220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2

Mate1022 Mathematics II Bt Laboratory works
1 gr.
2nd week-31.01.2022-24.04.2022
1.2.
Alksnis Reinis
220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
2.1.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Electrical Engineering Bt Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
1.1.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

HidZ2005 Hydraulics Bt Laboratory works
1 gr.
28.02.2022-01.05.2022
1.2.
Pundurs Einārs
111. aud. (1. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
Fizi2004 Physics I Bt Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Gross Uldis, Gajevskis Antons
303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2

Mate1022 Mathematics II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
14.30-15.15 Fizi2004 Physics I Bt Practical works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Gavare Zanda
317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2
Fizi2004 Physics I Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-20.02.2022
Gavare Zanda, Rumba Janīna
303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2

BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
1.1.
Vītoliņš Oskars
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
2.1.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Electrical Engineering Bt Laboratory works
1 gr.
1st week-31.01.2022-13.03.2022
1.1.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

ETeh4036 Electrical Engineering Bt Laboratory works
1 gr.
2nd week-31.01.2022-13.03.2022
1.2.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5

HidZ2005 Hydraulics Bt Laboratory works
2 gr.
28.02.2022-01.05.2022
2.2.
Pundurs Einārs
111. aud. (1. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
Fizi2004 Physics I Bt Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-20.02.2022
Gross Uldis, Gajevskis Antons
303. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2

Mate1022 Mathematics II Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Atslēga Svetlana
212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
15.30-16.15 Fizi2004 Physics I Bt Practical works
1 gr.
1st week-31.01.2022-13.03.2022
Gavare Zanda
317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2

Fizi2004 Physics I Bt Practical works
2 gr.
2nd week-31.01.2022-13.03.2022
Gavare Zanda
317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
1.1.
Vītoliņš Oskars
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19
BūvZ2062 Basics of Architectural Design Bt Laboratory works
2 gr.
1st week-31.01.2022-24.04.2022
2.1.
Ruduks Mārtiņš
803. aud. (8. floor), VBF, Akadēmijas iela 19

ETeh4036 Electrical Engineering Bt Laboratory works
1 gr.
31.01.2022-01.05.2022
1.2.
Gedzurs Aleksejs
319. aud. (3. floor), TF, J. Čakstes bulvāris 5
Mate1022 Mathematics II Bt Laboratory works
2 gr.
2nd week-31.01.2022-24.04.2022
2.2.
Atslēga Svetlana
220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2
16.30-17.15 Fizi2004 Physics I Bt Practical works
2 gr.
31.01.2022-01.05.2022
Gavare Zanda
317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2