Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
Mate1003 Mathematics I A Lecture G0907(PLK) Strupule Liene 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware A Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
10.30-11.15 |
DatZ2017 Operating Systems II A Lecture G0907(PLK) Mozga Ivars 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware A Lecture G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware A Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
11.30-12.15 |
DatZ2005 Database Technologies II A Lecture G0907(PLK) Vītols Gatis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1028 Industrial Computer Control A Lecture 1st week Komašilovs Vitālijs 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2045 Computer Hardware A Lecture 2nd week G0907(PLK) Žvagiņš Edijs 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ2005 Database Technologies II A Practical works 2 gr. Osadčuka Sandra 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware A Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
12.30-13.15 |
DatZ1010 Introduction to Programming II A Lecture G0907(PLK) Šmits Ingus 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware A Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Mate1003 Mathematics I A Practical works 2, 3 gr. 2.2.gr +3.gr Zvirgzdiņa Līga 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware A Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
DatZ1010 Introduction to Programming II A Practical works 2 gr. Drelinga Elise 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Mathematics I A Practical works 1, 2 gr. 1.gr.+ 2.1.gr Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1003 Mathematics I A Practical works 2, 3 gr. 2.2.gr +3.gr Zvirgzdiņa Līga 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2045 Computer Hardware A Practical works Nodarbības notiks pēc noteikta plāna Žvagiņš Edijs 47. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
DatZ2017 Operating Systems II A Practical works 2 gr. Mozga Ivars 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT1028 Industrial Computer Control A Practical works 2 gr. 01.03.2021-23.05.2021 Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1003 Mathematics I A Practical works 1, 2 gr. 1.gr.+ 2.1.gr Strupule Liene 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
InfT1028 Industrial Computer Control A Practical works 2 gr. 01.03.2021-23.05.2021 Komašilovs Vitālijs 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |