Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 CISCO Networking Academy III B Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 CISCO Networking Academy III B Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Mozga Ivars 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 CISCO Networking Academy III B Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Lecture 01.02.2021-28.02.2021 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Lecture 01.02.2021-28.02.2021 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 CISCO Networking Academy III B Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 CISCO Networking Academy III B Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Mozga Ivars 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 CISCO Networking Academy III B Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Lecture 01.02.2021-28.02.2021 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 CISCO Networking Academy III B Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Mozga Ivars 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 CISCO Networking Academy III B Lecture 01.02.2021-28.02.2021 Mozga Ivars 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 CISCO Networking Academy III B Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Practical works 01.02.2021-28.02.2021 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
12.30-13.15 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Lecture 01.02.2021-28.02.2021 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT3022 CISCO Networking Academy III B Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Practical works 01.02.2021-28.02.2021 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
13.30-14.15 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
14.30-15.15 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Lecture 01.02.2021-28.02.2021 G0907(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Lecture 01.02.2021-28.02.2021 G0907(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
15.30-16.15 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Lecture 01.02.2021-28.02.2021 G0907(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 CISCO Networking Academy III B Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Practical works 01.02.2021-28.02.2021 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
16.30-17.15 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Lecture 01.02.2021-28.02.2021 G0907(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT3022 CISCO Networking Academy III B Laboratory works 01.02.2021-28.02.2021 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Practical works 01.02.2021-28.02.2021 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |