Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Lecture 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 01.09.2020-20.09.2020 16.11.2020-20.12.2020 G0507(PLK) Sisenis Linards 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Māc.prakse Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
09.30-10.15 |
Citi4011 Labour and Civil Protection Bt Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Karlsons Uldis 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 01.09.2020-20.09.2020 16.11.2020-22.11.2020 G0507(PLK) Sisenis Linards 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 23.11.2020-20.12.2020 G0507(PLK) Luguza Solveiga 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Māc.prakse Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
Citi4011 Labour and Civil Protection Bt Lecture 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Karlsons Uldis 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4011 Labour and Civil Protection Bt Practical works 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Karlsons Uldis 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Lecture 01.09.2020-20.09.2020 16.11.2020-20.12.2020 G0507(PLK) Luguza Solveiga 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Māc.prakse Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
11.30-12.15 |
Citi4011 Labour and Civil Protection Bt Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Karlsons Uldis 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Lecture 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 1st week-21.09.2020-11.10.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MežZ3077 Methodology of Research Bt Practical works 01.09.2020-25.10.2020 Luguza Solveiga 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Māc.prakse Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
12.30-13.15 |
Ekon3125 Bioeconomic and Accounting Bv Lecture 01.09.2020-21.12.2020 lekc./pr.d. Feldmane Līga 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ3060 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 2nd week-28.09.2020-18.10.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 1st week-21.09.2020-11.10.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZP008 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Māc.prakse Bukšāns Edgars 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
13.30-14.15 |
Ekon3125 Bioeconomic and Accounting Bv Lecture 01.09.2020-21.12.2020 lekc./pr.d. Jesemčika Anna 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 2nd week-28.09.2020-18.10.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 1st week-21.09.2020-11.10.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
14.30-15.15 |
MatZ3009 Production of Sawn Timber Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 kursa proj. Ābele Andis 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 2nd week-28.09.2020-18.10.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 1st week-21.09.2020-11.10.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
15.30-16.15 |
MatZ3009 Production of Sawn Timber Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 kursa proj. Ābele Andis 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 2nd week-28.09.2020-18.10.2020 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |