Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ2012 Forestry Basics Bp Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Dubrovskis Edgars 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MašZ4014 Technical Graphics II Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Vronskis Olafs 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Repša Edgars 512. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Lecture 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Dekšnis Andris 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Dekšnis Andris 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture 25.09.2020 09.10.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
09.30-10.15 |
MežZ2012 Forestry Basics Bp Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Dubrovskis Edgars 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MašZ4014 Technical Graphics II Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Vronskis Olafs 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Repša Edgars 512. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Laboratory works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Repša Edgars 426. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Dekšnis Andris 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture 25.09.2020 09.10.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
10.30-11.15 |
Mate4016 Mathematics I Bv Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4014 Applied Mechanics Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Gailis Māris 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Repša Edgars 426. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 Dekšnis Andris 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture 25.09.2020 09.10.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
11.30-12.15 |
Mate4016 Mathematics I Bv Practical works 01.09.2020-21.12.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Meha4014 Applied Mechanics Bt Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Gailis Māris 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3029 Modeling of Wood Processing Bp Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture 25.09.2020 09.10.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
Mate4016 Mathematics I Bv Laboratory works 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Zeidmane Anda 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3017 Wood Processing Machinery and Tools Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 kursa projekts Miončinskis Ulvis 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3029 Modeling of Wood Processing Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture 25.09.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Practical works 09.10.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
Meha4014 Applied Mechanics Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Gailis Māris 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3017 Wood Processing Machinery and Tools Bp Practical works 01.09.2020-20.12.2020 kursa projekts Miončinskis Ulvis 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture 25.09.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Practical works 09.10.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
14.30-15.15 |
Meha4014 Applied Mechanics Bt Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Gailis Māris 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture 25.09.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Practical works 09.10.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
15.30-16.15 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Lecture 25.09.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi2036 State Defense Basics for Individuals Bb Practical works 09.10.2020 G0506(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Business Etiquette Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0506(PLK) G0105(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Business Etiquette Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0506(PLK) G0105(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |