Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MašZ2014 Engineering Graphics A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Gailums Guntis 402. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0507(PLK) Veinbergs Artūrs zāle. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Lecture 25.09.2020 09.10.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
09.30-10.15 |
Biol2002 Dendrology A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
HidZ3025 Forest Melioration B Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 G0507(PLK) Veinbergs Artūrs zāle. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Šķiste Olga 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
HidZ3026 Forest Melioration B Practical works 01.09.2020-20.12.2020 kursa darbs Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Lecture 25.09.2020 09.10.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
10.30-11.15 |
Biol2002 Dendrology A Laboratory works 01.09.2020-21.12.2020 1.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MašZ2014 Engineering Graphics A Laboratory works 1st week-01.09.2020-21.12.2020 1.2. Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
HidZ3025 Forest Melioration B Practical works 01.09.2020-20.12.2020 Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ2008 Wood Science A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Magaznieks Jānis 46. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
HidZ3026 Forest Melioration B Practical works 01.09.2020-20.12.2020 kursa darbs Veinbergs Artūrs 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Lecture 25.09.2020 09.10.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
11.30-12.15 |
Biol2002 Dendrology A Laboratory works 01.09.2020-21.12.2020 1.1. Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MašZ2014 Engineering Graphics A Laboratory works 1st week-01.09.2020-21.12.2020 1.2. Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Lecture 25.09.2020 09.10.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
12.30-13.15 |
Biol2002 Dendrology A Laboratory works 01.09.2020-21.12.2020 1.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MašZ2014 Engineering Graphics A Laboratory works 1st week-01.09.2020-21.12.2020 1.1. Gailums Guntis 527. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2136 Economics Theory and Accounting B Practical works 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Eglīte Aija 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon2136 Economics Theory and Accounting B Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Jesemčika Anna 214. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ2038 Species and Habitat Protection B Lecture 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ2038 Species and Habitat Protection B Practical works 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Lecture 25.09.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Practical works 09.10.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
13.30-14.15 |
Biol2002 Dendrology A Laboratory works 01.09.2020-21.12.2020 1.2. Luguza Solveiga 59. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MašZ2014 Engineering Graphics A Laboratory works 1st week-01.09.2020-21.12.2020 1.1. Gailums Guntis 527. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2136 Economics Theory and Accounting B Lecture 01.09.2020-20.12.2020 G0507(PLK) Jesemčika Anna 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MatZ2008 Wood Science A Laboratory works 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Magaznieks Jānis 44. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Lecture 25.09.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Practical works 09.10.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
14.30-15.15 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Lecture 25.09.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Practical works 09.10.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||||
15.30-16.15 |
Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Lecture 25.09.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi2036 State Defense Basics for Individuals C Practical works 09.10.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||||
16.30-17.15 |
MežZ2038 Species and Habitat Protection B Lecture 02.11.2020-20.12.2020 Straupe Inga |
Ekon2136 Economics Theory and Accounting B Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0507(PLK) Eglīte Aija |
|||||
17.30-18.15 |
MatZ2008 Wood Science A Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0507(PLK) Magaznieks Jānis |