Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MežZ3068 Intoduction to Forestry B Practical works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Dubrovskis Edgars 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ķīmi2017 Chemistry I A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Dimiņš Fredijs 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1012 Forest Botany A Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi2017 Chemistry I A Laboratory works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Mate4014 Mathematics I A Lecture 01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol1012 Forest Botany A Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi2017 Chemistry I A Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
10.30-11.15 |
MežZ3068 Intoduction to Forestry B Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Dubrovskis Edgars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3068 Intoduction to Forestry B Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dubrovskis Edgars 35. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4014 Mathematics I A Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sport I C Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
Biol1012 Forest Botany A Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1007 Biology of Forest Animals A Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Jansone Baiba 35. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
11.30-12.15 |
MežZ3068 Intoduction to Forestry B Lecture 1st week-01.09.2020-21.12.2020 Dubrovskis Edgars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ3068 Intoduction to Forestry B Practical works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-21.12.2020 Dubrovskis Edgars 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MežZ3068 Intoduction to Forestry B Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dubrovskis Edgars 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate4014 Mathematics I A Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
SpoZ1001 Sport I C Practical works 01.09.2020-20.12.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) Ozola Inta, Valainis Viktors, Rimgaile Linda, Vītols Jānis, Markevics Māris, Alksne Inta zāle sport. aud. (. floor), Sporta nams, Raiņa 1 |
MežZ1007 Biology of Forest Animals A Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.1. Jansone Baiba 35. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
12.30-13.15 |
MežZ1007 Biology of Forest Animals A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Jansone Baiba 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4014 Mathematics I A Laboratory works 2 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Zeidmane Anda 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT1026 Information Technology A Laboratory works 2 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Ķīmi2017 Chemistry I A Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Bluka Aldona, Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics A Seminar 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Leikums Leonards 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
13.30-14.15 |
Biol1012 Forest Botany A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Straupe Inga 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate4014 Mathematics I A Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 1.2. Zeidmane Anda 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate4014 Mathematics I A Laboratory works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 1.1. Zeidmane Anda 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT1026 Information Technology A Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Forest Botany A Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ķīmi2017 Chemistry I A Laboratory works 1 gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Bluka Aldona, Dimiņš Fredijs 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics A Seminar 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Leikums Leonards 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 MežZ1007 Biology of Forest Animals A Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 1.2. Jansone Baiba 35. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
14.30-15.15 |
Biol1012 Forest Botany A Lecture 01.09.2020-21.12.2020 Straupe Inga 42. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT1026 Information Technology A Laboratory works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Forest Botany A Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ValoP291 Professional English I A Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
InfT1026 Information Technology A Laboratory works 1 gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Odziņa Ilona 28. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Biol1012 Forest Botany A Laboratory works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Straupe Inga 57. aud. (5. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP291 Professional English I A Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ValoP291 Professional English I A Practical works 2 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
InfT1026 Information Technology A Lecture 1st week-02.11.2020-20.12.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) Odziņa Ilona |
ValoP291 Professional English I A Practical works 1 gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pētersone Aija 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics A Lecture 02.11.2020-20.12.2020 G0508(PLK) G0507(PLK) Leikums Leonards |