Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VadZ3017 Team Management B Lecture Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-21.12.2020 G0112(PLK) Dobele Madara 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4099 Financial Statements B Lecture GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pētersone Ingrīda 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4199 Agricultural Technologies B Lecture AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-01.11.2020 Palabinskis Jānis 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4199 Agricultural Technologies B Lecture AgrVid s.prg. 5g gr. 02.11.2020-21.12.2020 Priekulis Juris 112. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon2108 Management of Innovation B Lecture RegAP s.prg. 4g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Cunskis Jānis 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3021 Competitiveness in Entrepreneurship B Lecture Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dobele Madara 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4089 Payments in International Trade B Lecture GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Mazūre Gunita 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4015 Labour Law B Lecture Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pūce Alla 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3096 Sustainable Development B Lecture RegAP, AgrVid s.prg. 4g, 5g gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Pelše Modrīte 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3096 Sustainable Development B Practical works RegAP, AgrVid s.prg. 4g, 5g gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Pelše Modrīte 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3079 Computerised Accounting B Lecture GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Grundšteina Inese 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4027 Consumer Protection B Lecture Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4095 Methods of Regional Analysis B Lecture RegAP s.prg. 4g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Zvirgzdiņa Līga 217. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
VadZ3017 Team Management B Practical works Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Dobele Madara 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4099 Financial Statements B Practical works GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pētersone Ingrīda 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4015 Labour Law B Lecture Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pūce Alla 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4199 Agricultural Technologies B Lecture AgrVid s.prg. 5g gr. 1st week-01.09.2020-01.11.2020 Palabinskis Jānis 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4199 Agricultural Technologies B Practical works AgrVid s.prg. 5g gr. 2nd week-01.09.2020-01.11.2020 Palabinskis Jānis 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4199 Agricultural Technologies B Lecture AgrVid s.prg. 5g gr. 1st week-02.11.2020-21.12.2020 Priekulis Juris 112. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4199 Agricultural Technologies B Practical works AgrVid s.prg. 5g gr. 2nd week-02.11.2020-21.12.2020 Priekulis Juris 112. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon2108 Management of Innovation B Practical works RegAP s.prg. 4g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Cunskis Jānis 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ3021 Competitiveness in Entrepreneurship B Practical works Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Dobele Madara 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4089 Payments in International Trade B Lecture GrFin s.prg. 2g gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Mazūre Gunita 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4089 Payments in International Trade B Practical works GrFin s.prg. 2g gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Mazūre Gunita 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4015 Labour Law B Practical works Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pūce Alla 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3096 Sustainable Development B Practical works RegAP, AgrVid s.prg. 4g, 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pelše Modrīte 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4080 Sales (Komerce) Management B Lecture Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Lazdiņš Andrejs 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3079 Computerised Accounting B Practical works GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Grundšteina Inese 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4027 Consumer Protection B Lecture Tiesb s.prg. 3g gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4027 Consumer Protection B Practical works Tiesb s.prg. 3g gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4095 Methods of Regional Analysis B Practical works RegAP s.prg. 4g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Zvirgzdiņa Līga 217. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon3118 Value Chain Economics B Practical works AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Ancāns Sandris 123. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
10.30-11.15 |
Ekon4087 Control and Audit B Lecture 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pētersone Ingrīda 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4078 Innovation in Business B Lecture Uznd s.prg. 1g gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4078 Innovation in Business B Practical works Uznd s.prg. 1g gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3088 Internal Auditing B Lecture GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Jesemčika Anna 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3018 Family and Inheritance Law B Lecture Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vitte Ārija 310. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4097 Regional Development Planning B Lecture RegAP s.prg. 4g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Rivža Baiba 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3118 Value Chain Economics B Lecture AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Ancāns Sandris 123. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4080 Sales (Komerce) Management B Practical works Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Lazdiņš Andrejs 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3079 Computerised Accounting B Practical works GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Grundšteina Inese 107. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4027 Consumer Protection B Practical works Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3118 Value Chain Economics B Practical works AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Ancāns Sandris 123. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
11.30-12.15 |
Ekon4087 Control and Audit B Practical works 2g, 3g, 5g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pētersone Ingrīda 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ4033 Logistics B Lecture Uznd, RegAP s.prg. 1g, 4g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Grotuze Agrita 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4078 Innovation in Business B Practical works Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Jankova Līga 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3088 Internal Auditing B Practical works GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Jesemčika Anna 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3018 Family and Inheritance Law B Lecture Tiesb s.prg. 3g gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Vitte Ārija 310. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3018 Family and Inheritance Law B Practical works Tiesb s.prg. 3g gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Vitte Ārija 310. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4097 Regional Development Planning B Lecture RegAP s.prg. 4g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Rivža Baiba 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3118 Value Chain Economics B Lecture AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Ancāns Sandris 123. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3031 International Economic Relations B Lecture 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Ancāns Sandris 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
12.30-13.15 |
VadZ4033 Logistics B Practical works Uznd, RegAP s.prg. 1g, 4g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Grotuze Agrita 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4099 Financial Statements B Practical works GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pētersone Ingrīda 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ3018 Family and Inheritance Law B Practical works Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Vitte Ārija 310. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
Ekon3031 International Economic Relations B Practical works 1g, 2g, 3g, 4g, 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Ancāns Sandris 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ4017 Obligations Law B Lecture Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
13.30-14.15 |
Ekon4087 Control and Audit B Practical works 1g, 4g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Pētersone Ingrīda 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3027 World Agriculture B Lecture AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Feldmane Līga 302. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
VadZ4079 Customer Relationship Management B Lecture Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-20.12.2020 G0215(PLK) Jankova Līga 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon5076 Evaluation of Enterprises B Lecture GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Mazūre Gunita 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4097 Regional Development Planning B Practical works RegAP s.prg. 4g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Petko Lelde 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4032 Environmental Law B Lecture AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 309. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ4017 Obligations Law B Lecture Tiesb s.prg. 3g gr. 1st week-01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4017 Obligations Law B Practical works Tiesb s.prg. 3g gr. 2nd week-01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
14.30-15.15 |
Ekon3027 World Agriculture B Practical works AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-21.12.2020 Feldmane Līga 302. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 VadZ3025 Social Entrepreneurship C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VadZ4079 Customer Relationship Management B Practical works Uznd s.prg. 1g gr. 01.09.2020-20.12.2020 G0215(PLK) Jankova Līga 301. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon4097 Regional Development Planning B Practical works RegAP s.prg. 4g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Petko Lelde 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ4032 Environmental Law B Practical works AgrVid s.prg. 5g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 309. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon5076 Evaluation of Enterprises B Practical works GrFin s.prg. 2g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Mazūre Gunita 105. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
MežZ3063 Forest Science Actualities C Lecture 14.09.2020-20.12.2020 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Jansons Jurģis 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
JurZ4017 Obligations Law B Practical works Tiesb s.prg. 3g gr. 01.09.2020-20.12.2020 Pokotinskis Stepans 199. aud. (1. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
15.30-16.15 |
VadZ3025 Social Entrepreneurship C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0112(PLK) G0608(PLK) G0816(PLK) Līcīte-Ķurbe Lāsma 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3063 Forest Science Actualities C Lecture 14.09.2020-20.12.2020 BISK G0506(PLK) G0507(PLK) Jansons Jurģis 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Business Etiquette C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3104 E-Commerce C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK Lēnerts Arnis 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3029 Civil Procedure B, C Lecture Uznd, GrFin, Tiesb, RegAP, AgrVid s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 BISK Vitte Ārija 308. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||||
17.30-18.15 |
VadZ2019 Business Etiquette C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Cīrule Simona 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon3104 E-Commerce C Lecture 01.09.2020-21.12.2020 BISK Lēnerts Arnis 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3029 Civil Procedure B, C Lecture Uznd, GrFin, Tiesb, RegAP, AgrVid s.prg. 01.09.2020-21.12.2020 BISK Vitte Ārija 308. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |