Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Lecture Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ3059 Manufacturing of Wood Products Bp Lecture Domkins Andrejs 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Manufacturing of Wood Products Bp Practical works Prakse Grandāns Nauris 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3031 Finishing of Wood Materials Bp Lecture Jakovļevs Vilnis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Production of Glued Materials Bp Practical works Prakse Ziemele Laura, Spulle Uldis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
09.30-10.15 |
VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Lecture lekc./pr.d. Veinbergs Artūrs 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ3059 Manufacturing of Wood Products Bp Lecture Domkins Andrejs 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Manufacturing of Wood Products Bp Practical works Prakse Grandāns Nauris 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3031 Finishing of Wood Materials Bp Lecture 1st week Jakovļevs Vilnis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3031 Finishing of Wood Materials Bp Laboratory works 2nd week Jakovļevs Vilnis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Production of Glued Materials Bp Practical works Prakse Ziemele Laura, Spulle Uldis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
MatZ3058 Chemical Technologies of Wood Bp Lecture lekc./pr.d. Morozovs Andris 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3059 Manufacturing of Wood Products Bp Lecture lekc./pr.d. Domkins Andrejs 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Manufacturing of Wood Products Bp Practical works Prakse Grandāns Nauris 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Lecture 03.02.2020-15.03.2020 Pugovičs Kārlis 404. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Practical works 16.03.2020-24.05.2020 1.1. Pugovičs Kārlis 404. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Production of Glued Materials Bp Practical works Prakse Ziemele Laura, Spulle Uldis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
11.30-12.15 |
MatZ3058 Chemical Technologies of Wood Bp Laboratory works Morozovs Andris 170. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3059 Manufacturing of Wood Products Bp Practical works Domkins Andrejs 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP009 Manufacturing of Wood Products Bp Practical works Prakse Grandāns Nauris 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Lecture Pugovičs Kārlis 404. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Production of Glued Materials Bp Practical works Prakse Ziemele Laura, Spulle Uldis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
12.30-13.15 |
MatZP009 Manufacturing of Wood Products Bp Practical works Prakse Grandāns Nauris 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Practical works 16.03.2020-24.05.2020 1.2. Pugovičs Kārlis 404. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZP007 Production of Glued Materials Bp Practical works Prakse Ziemele Laura, Spulle Uldis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||||
13.30-14.15 |
MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3061 Production of Glued Materials Bp Lecture Ziemele Laura 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
14.30-15.15 |
MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Practical works Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3061 Production of Glued Materials Bp Lecture Spulle Uldis 207. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||||
16.30-17.15 |
TraZ3023 Basics of Vehicle Diagnostics Lecture BISK G0402(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) Birkavs Aivars 225. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
17.30-18.15 |
TraZ3023 Basics of Vehicle Diagnostics Lecture BISK G0402(PLK) G0413(PLK) G0506(PLK) Birkavs Aivars 225. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |