G0904 Programmēšana 42526 Profesionālā bakalaura Pilna laika Lekcijas pa laikiem 1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. B(21.75) B1(3) B2(10) B3(8) B4(.75) |
|
Nav diena | |
B3 Datoru tīkli I Lekcija | vieslektors Andrejs Paura |
B2 Diskrētā matemātika Lekcija | viesdocents Līga Ramāna |
B2 Diskrētā matemātika Lekcija | asociētais profesors Natālija Sergejeva |
B3 Operētājsistēmas II Lekcija | viesdocents Ivars Mozga |
B3 Datoru tīkli I Lekcija | vieslektors Aleksandrs Puzanovs |
B1 Socioloģija Lekcija | vieslektors Linda Feldmane |
B2 Ievads programminženierijā Lekcija | lektors Ilze Kazaine |
B3 Datu bāzu tehnoloģijas I Lekcija | docents Gatis Vītols |
B4 Sports III Lekcija | lektors Inta Alksne |
B2 Sistēmu modelēšanas pamati Lekcija | vieslektors Oļesja Ļegostajeva |
B2 Fizika I Lekcija | asociētais profesors Uldis Gross |
B3 Programmēšana Windows vidē Lekcija | vieslektors Ingus Šmits |
B1 Ekonomikas teorija Lekcija | viesasociētais profesors Veronika Buģina |
Pirmdiena | |
08.30-09.15 B Datu bāzu tehnoloģijas I Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | docents Gatis Vītols Pils, Lielā iela 2, 182. auditorija (1. stāvs) |
09.30-10.15 B Datu bāzu tehnoloģijas I Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | viesasistents Raivis Baltmanis Pils, Lielā iela 2, 32. auditorija (0. stāvs) |
10.30-11.15 B Diskrētā matemātika Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | asociētais profesors Natālija Sergejeva Pils, Lielā iela 2, 218. auditorija (2. stāvs) |
11.30-12.15 B Diskrētā matemātika Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | asociētais profesors Natālija Sergejeva Pils, Lielā iela 2, 123. auditorija (1. stāvs) |
13.30-14.15 B Socioloģija Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | vieslektors Linda Feldmane Pils, Lielā iela 2, 277. auditorija (2. stāvs) |
14.30-15.15 B Socioloģija Seminārs No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | vieslektors Linda Feldmane Pils, Lielā iela 2, 277. auditorija (2. stāvs) |
Otrdiena | |
08.30-09.15 B Datoru tīkli I Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | vieslektors Andrejs Paura Pils, Lielā iela 2, 123. auditorija (1. stāvs) |
10.30-11.15 B Operētājsistēmas II Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | docents Ivars Mozga Pils, Lielā iela 2, 123. auditorija (1. stāvs) |
12.30-13.15 B Fizika I Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | asociētais profesors Uldis Gross Pils, Lielā iela 2, 317. auditorija (3. stāvs) |
13.30-14.15 B Operētājsistēmas II Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | docents Ivars Mozga Pils, Lielā iela 2, 32. auditorija (0. stāvs) |
14.30-15.15 B Ievads programminženierijā Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | profesors Rudīte Čevere Pils, Lielā iela 2, 25. auditorija (0. stāvs) |
15.30-16.15 B Ievads programminženierijā Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | profesors Rudīte Čevere Pils, Lielā iela 2, 25. auditorija (0. stāvs) |
Otrdiena (nepāra) | |
09.30-10.15 B Fizika I Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | asociētais profesors Uldis Gross Pils, Lielā iela 2, 317. auditorija (3. stāvs) |
Trešdiena | |
08.30-09.15 B Ievads programminženierijā Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | lektors Ilze Kazaine Pils, Lielā iela 2, 278. auditorija (2. stāvs) |
09.30-10.15 B Ievads programminženierijā Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | lektors Ilze Kazaine Pils, Lielā iela 2, 278. auditorija (2. stāvs) |
10.30-11.15 B Programmēšana Windows vidē Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | vieslektors Jekaterina Smirnova Pils, Lielā iela 2, 28. auditorija (0. stāvs) |
11.30-12.15 B Datoru tīkli I Lab.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | vieslektors Aleksandrs Puzanovs Pils, Lielā iela 2, 27. auditorija (0. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | lektors Inta Ozola Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | lektors Linda Rimgaile Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | vieslektors Māris Markevics Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | lektors Inta Alksne Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | lektors Linda Rimgaile Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | lektors Inta Ozola Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | vieslektors Māris Markevics Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | lektors Inta Alksne Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
Ceturtdiena | |
08.30-09.15 B Programmēšana Windows vidē Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | vieslektors Ingus Šmits Pils, Lielā iela 2, 123. auditorija (1. stāvs) |
09.30-10.15 B Sistēmu modelēšanas pamati Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | viesasistents Oļesja Ļegostajeva Pils, Lielā iela 2, 37. auditorija (0. stāvs) |
10.30-11.15 B Ekonomikas teorija Lekcija No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | viesasociētais profesors Veronika Buģina IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 241. auditorija (2. stāvs) |
12.30-13.15 B Sistēmu modelēšanas pamati Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | viesasistents Oļesja Ļegostajeva Pils, Lielā iela 2, 32. auditorija (0. stāvs) |
Ceturtdiena (nepāra) | |
11.30-12.15 B Ekonomikas teorija Prakt.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | viesasociētais profesors Veronika Buģina IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 241. auditorija (2. stāvs) |
Ceturtdiena (pāra) | |
11.30-12.15 B Fizika I Lab.darbi No:02.09.2013 Līdz:22.12.2013 | docents Zanda Gavare Pils, Lielā iela 2, 303. auditorija (3. stāvs) |