G0604 Pārtikas produktu tehnoloģija 42541 Otrā līmeņa profesionālās augstākās izglītības Pilna laika Lekcijas pa laikiem 1-sem. 3-sem. 5-sem. 7-sem. B(19.25) B1(6.5) B2(10) B4(2.75) |
|
Nav diena | |
B1 Ekoloģija un vides aizsardzība Lekcija | viesdocents Uldis Kļaviņš |
B2 Lietišķā mehānika Lekcija | profesors (Emeritus) Imants Ziemelis |
B2 Fizikālā un koloidālā ķīmija I Lekcija | docents Fredijs Dimiņš |
B2 Elektrotehnikas pamati Lekcija | vieslektors Liene Kanceviča |
B1 Ekoloģija un vides aizsardzība Lekcija | vieslektors Artūrs Veinbergs |
B4 Pārtikas derīguma termiņš Lekcija | docents Jeļena Zagorska |
B1 Socioloģija Lekcija | lektors Līga Paula |
B1 Ekonomikas teorija Lekcija | lektors Linda Griņēviča |
B4 Reklāmdizains Lekcija | vieslektors Inta Paulsone |
B4 Pārtikas derīguma termiņš Lekcija | asociētais profesors Tatjana Ķince |
B1 Filozofija Lekcija | lektors Ināra Leikuma |
B4 Sports III Lekcija | lektors Līvija Šillere |
B2 Organiskā ķīmija II Lekcija | profesors Viesturs Kreicbergs |
B2 Lietišķā mehānika Lekcija | vieslektors Laimonis Dominieks |
B2 Elektrotehnikas pamati Lekcija | asociētais profesors Raimunds Šeļegovskis |
Pirmdiena | |
08.30-09.15 B Fizikālā un koloidālā ķīmija I Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | docents Fredijs Dimiņš Pils, Lielā iela 2, 263. auditorija (2. stāvs) |
09.30-10.15 B Fizikālā un koloidālā ķīmija I Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 268. un 270.aud. |
docents Fredijs Dimiņš Pils, Lielā iela 2, 268. auditorija (2. stāvs) |
09.30-10.15 B Fizikālā un koloidālā ķīmija I Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 268. un 270.aud. |
asociētais profesors (Emeritus) Pēteris Kūka Pils, Lielā iela 2, 268. auditorija (2. stāvs) |
10.30-11.15 B Fizikālā un koloidālā ķīmija I Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 268. un 270.aud. |
asociētais profesors (Emeritus) Pēteris Kūka Pils, Lielā iela 2, 268. auditorija (2. stāvs) |
10.30-11.15 B Fizikālā un koloidālā ķīmija I Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 268. un 270.aud. |
docents Fredijs Dimiņš Pils, Lielā iela 2, 268. auditorija (2. stāvs) |
11.30-12.15 B Elektrotehnikas pamati Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | asociētais profesors Raimunds Šeļegovskis IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 314. auditorija (3. stāvs) |
12.30-13.15 B Filozofija Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Ināra Leikuma Pils, Lielā iela 2, 280. auditorija (2. stāvs) |
14.30-15.15 B4 Projektu vadīšanas pamati Lekcija No:02.09.2014 Līdz:21.12.2014 | docents Antra Balode Pils, Lielā iela 2, 182. auditorija (1. stāvs) |
15.30-16.15 B Projektu vadīšanas pamati Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | vadošais pētnieks Antra Balode Pils, Lielā iela 2, 182. auditorija (1. stāvs) |
Otrdiena | |
10.30-11.15 B Organiskā ķīmija II Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | profesors Viesturs Kreicbergs Pils, Lielā iela 2, 277. auditorija (2. stāvs) |
14.30-15.15 B Lietišķā mehānika Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:26.10.2014 | profesors Imants Ziemelis IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 403. auditorija (4. stāvs) |
17.30-18.15 B Reklāmdizains Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | viesasistents Inta Paulsone IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 525. auditorija (5. stāvs) |
18.30-19.15 B Reklāmdizains Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | viesasistents Inta Paulsone IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 525. auditorija (5. stāvs) |
Otrdiena (nepāra) | |
08.30-09.15 B Elektrotehnikas pamati Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 1.1.gr. |
vieslektors Liene Kanceviča IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 319. auditorija (3. stāvs) |
09.30-10.15 B Elektrotehnikas pamati Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 1.1.gr. |
vieslektors Liene Kanceviča IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 319. auditorija (3. stāvs) |
11.30-12.15 B Lietišķā mehānika Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:26.10.2014 | profesors Imants Ziemelis IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 403. auditorija (4. stāvs) |
13.30-14.15 B Ekoloģija un vides aizsardzība Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | vieslektors Artūrs Veinbergs MVZF, Akadēmijas iela 19, 401. auditorija (4. stāvs) |
Otrdiena (pāra) | |
08.30-09.15 B Elektrotehnikas pamati Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 1.2.gr. |
vieslektors Liene Kanceviča IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 319. auditorija (3. stāvs) |
09.30-10.15 B Elektrotehnikas pamati Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 1.2.gr. |
vieslektors Liene Kanceviča IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 319. auditorija (3. stāvs) |
11.30-12.15 B Lietišķā mehānika Lekcija No:01.09.2014 Līdz:26.10.2014 | profesors Imants Ziemelis IITF, J. Čakstes bulvāris 5, 403. auditorija (4. stāvs) |
Trešdiena | |
08.30-09.15 B Organiskā ķīmija II Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | profesors Viesturs Kreicbergs Pils, Lielā iela 2, 277. auditorija (2. stāvs) |
09.30-10.15 B Organiskā ķīmija II Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | profesors Viesturs Kreicbergs Pils, Lielā iela 2, 269. auditorija (2. stāvs) |
09.30-10.15 B Organiskā ķīmija II Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | vieslektors Ingmārs Cinkmanis Pils, Lielā iela 2, 269. auditorija (2. stāvs) |
10.30-11.15 B Organiskā ķīmija II Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | profesors Viesturs Kreicbergs Pils, Lielā iela 2, 269. auditorija (2. stāvs) |
10.30-11.15 B Organiskā ķīmija II Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | vieslektors Ingmārs Cinkmanis Pils, Lielā iela 2, 269. auditorija (2. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Gita Zonnenberga Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Līvija Šillere Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Inta Alksne Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | viesasistents Andis Anškins Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
12.30-13.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | docents Viktors Valainis Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Līvija Šillere Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Inta Alksne Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Gita Zonnenberga Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Inta Alksne Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | docents Viktors Valainis Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
13.30-14.15 B Sports III Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | viesasistents Andis Anškins Sporta nams, Raiņa 1, zāle sport. auditorija (. stāvs) |
Ceturtdiena | |
08.30-09.15 B Ekoloģija un vides aizsardzība Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | viesdocents Uldis Kļaviņš MVZF, Akadēmijas iela 19, zāle.telpa (1. stāvs) |
11.30-12.15 B Socioloģija Seminārs No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Līga Paula Pils, Lielā iela 2, 280. auditorija (2. stāvs) |
13.30-14.15 B Ekonomikas teorija Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Linda Griņēviča Pils, Lielā iela 2, 251. auditorija (2. stāvs) |
Ceturtdiena (nepāra) | |
09.30-10.15 B Ekoloģija un vides aizsardzība Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | viesdocents Uldis Kļaviņš MVZF, Akadēmijas iela 19, zāle.telpa (1. stāvs) |
14.30-15.15 B Ekonomikas teorija Prakt.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Linda Griņēviča Pils, Lielā iela 2, 251. auditorija (2. stāvs) |
Ceturtdiena (pāra) | |
10.30-11.15 B Socioloģija Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Līga Paula Pils, Lielā iela 2, 280. auditorija (2. stāvs) |
14.30-15.15 B Filozofija Seminārs No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | lektors Ināra Leikuma Pils, Lielā iela 2, 284. auditorija (2. stāvs) |
Piektdiena | |
09.30-10.15 B4 Spāņu valoda I Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | vieslektors Rocio Prieto-Puga Bueno Pils, Lielā iela 2, 322-3. auditorija (3. stāvs) |
10.30-11.15 B Pārtikas derīguma termiņš Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | asociētais profesors Tatjana Ķince Pils, Lielā iela 2, 150. auditorija (1. stāvs) |
10.30-11.15 B4 Spāņu valoda I Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | vieslektors Rocio Prieto-Puga Bueno Pils, Lielā iela 2, 322-3. auditorija (3. stāvs) |
10.30-11.15 B Pārtikas derīguma termiņš Lekcija No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | docents Jeļena Zagorska Pils, Lielā iela 2, 150. auditorija (1. stāvs) |
11.30-12.15 B Pārtikas derīguma termiņš Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | asociētais profesors Tatjana Ķince Pils, Lielā iela 2, 150. auditorija (1. stāvs) |
11.30-12.15 B Pārtikas derīguma termiņš Lab.darbi No:01.09.2014 Līdz:21.12.2014 | docents Jeļena Zagorska Pils, Lielā iela 2, 150. auditorija (1. stāvs) |