Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
InfT2047 Security testing B Lecture 30.01.2023-26.03.2023 G0907(PLK) Paura Andrejs 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4041 User Interface Design B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 Rubina Tatjana 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
InfT2047 Security testing B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4036 Advanced Programming in Computer Control II B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.1. Šmits Ingus 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4041 User Interface Design B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 Rubina Tatjana 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.3.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
10.30-11.15 |
InfT2047 Security testing B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2047 Security testing B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT4036 Advanced Programming in Computer Control II B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.1. Šmits Ingus 221. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication A Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Vuguls Juris 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics A Seminar 30.01.2023-26.03.2023 Brāzma Gunārs 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.3.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
InfT2047 Security testing B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.1. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT4036 Advanced Programming in Computer Control II B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.2. Šmits Ingus 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT2047 Security testing B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication A Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Vuguls Juris 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics A Seminar 30.01.2023-26.03.2023 Brāzma Gunārs 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.3.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
InfT4036 Advanced Programming in Computer Control II B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.2. Šmits Ingus 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT4036 Advanced Programming in Computer Control II B Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Šmits Ingus 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication A Seminar 30.01.2023-26.03.2023 Vuguls Juris 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Osadčuks Vitālijs 314. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
13.30-14.15 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics A Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Brāzma Gunārs 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
KomZ2003 Business Communication A Seminar 30.01.2023-26.03.2023 Vuguls Juris 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
InfT2047 Security testing B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 1.2. Paura Andrejs 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.1.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Filz1026 Philosophy, Ethics, Aesthetics A Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Brāzma Gunārs 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.2.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
15.30-16.15 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.1.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT4041 User Interface Design B Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Rubina Tatjana 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.2.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
16.30-17.15 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.1.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
InfT4041 User Interface Design B Practical works 30.01.2023-26.03.2023 Rubina Tatjana 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
ETeh4004 Microprocessor Control Systems B Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 1.2.gr. pr.d./lab.d. Osadčuks Vitālijs 302. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |