Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 06.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.1. Paura Andrejs 301. room (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2037 CISCO Networking Academy II B Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
09.30-10.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 06.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
InfT2037 CISCO Networking Academy II B Lecture 30.01.2023-26.02.2023 Mozga Ivars 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Lecture 30.01.2023-26.02.2023 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.1. Paura Andrejs 301. room (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2037 CISCO Networking Academy II B Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.2. Paura Andrejs 301. room (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2037 CISCO Networking Academy II B Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
10.30-11.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 06.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
InfT2037 CISCO Networking Academy II B Lecture 30.01.2023-26.02.2023 Mozga Ivars 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Lecture 30.01.2023-26.02.2023 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.1. Paura Andrejs 301. room (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2037 CISCO Networking Academy II B Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.2. Paura Andrejs 301. room (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2037 CISCO Networking Academy II B Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP205 Russian for Beginners C Practical works BISK G0907(PLK) Mališeva Oksana 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
11.30-12.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 06.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 703. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Lecture 30.01.2023-26.02.2023 G0907(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Lecture 30.01.2023-26.02.2023 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.1. Paura Andrejs 301. room (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2037 CISCO Networking Academy II B Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.2. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.2. Paura Andrejs 301. room (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2037 CISCO Networking Academy II B Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP205 Russian for Beginners C Practical works BISK G0907(PLK) Mališeva Oksana 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
12.30-13.15 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Lecture 30.01.2023-26.02.2023 G0907(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.2. Paura Andrejs 301. room (3. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT2037 CISCO Networking Academy II B Laboratory works 30.01.2023-26.02.2023 1.1. Bērziņš Aldis 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Practical works 30.01.2023-26.02.2023 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT2037 CISCO Networking Academy II B Lecture 30.01.2023-26.02.2023 Mozga Ivars 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 30.01.2023-19.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
14.30-15.15 |
VadZ2015 Stress Management C Lecture BISK G0412(PLK) G0604(PLK) G0614(PLK) G0419(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0215(PLK) G0907(PLK) Kirila Kitija 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Lecture 30.01.2023-26.02.2023 G0907(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Practical works 30.01.2023-26.02.2023 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
InfT2037 CISCO Networking Academy II B Lecture 30.01.2023-26.02.2023 Mozga Ivars 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 30.01.2023-19.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||
15.30-16.15 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Lecture 30.01.2023-26.02.2023 G0907(PLK) Brizga Dace 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Practical works 30.01.2023-26.02.2023 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
VadZ2015 Stress Management C Seminar BISK G0907(PLK) Kirila Kitija 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 06.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 30.01.2023-19.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
16.30-17.15 |
DatZ4007 Administration of Computer Networks II A Lecture 30.01.2023-26.02.2023 G0907(PLK) Paura Andrejs 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Citi4016 Labour and Civil Protection A Practical works 30.01.2023-26.02.2023 Brizga Dace 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 06.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
17.30-18.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection A Lecture 06.02.2023-26.02.2023 lekc./pr.d/ Dambeniece-Migliniece Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |