Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Practical works 06.03.2023 13.03.2023 20.03.2023 27.03.2023 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Lecture 10.03.2023 17.03.2023 24.03.2023 31.03.2023 Grants Edvīns 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||||
09.30-10.15 |
VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Lecture 06.03.2023 13.03.2023 20.03.2023 27.03.2023 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Examination 28.03.2023 Dambeniece-Migliniece Linda 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 15.03.2023 22.03.2023 29.03.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 23.03.2023 30.03.2023 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Lecture 09.03.2023 16.03.2023 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Lecture 10.03.2023 17.03.2023 24.03.2023 31.03.2023 Grants Edvīns 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||
10.30-11.15 |
VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Practical works 27.03.2023 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Lecture 06.03.2023 13.03.2023 20.03.2023 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Consultation 15.03.2023 22.03.2023 Bukšāns Edgars 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 23.03.2023 30.03.2023 Gedzurs Aleksejs 321. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Lecture 09.03.2023 16.03.2023 Gedzurs Aleksejs 516. aud. (5. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Lecture 10.03.2023 17.03.2023 24.03.2023 Grants Edvīns 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Practical works 31.03.2023 Grants Edvīns 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
11.30-12.15 |
VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Practical works 27.03.2023 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 VidZ1002 Eco Management Schemes Bt Lecture 06.03.2023 13.03.2023 20.03.2023 Dambeniece-Migliniece Linda 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Consultation 15.03.2023 22.03.2023 Bukšāns Edgars 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 23.03.2023 30.03.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3024 Wooden Building Structures Bp Practical works 10.03.2023 17.03.2023 24.03.2023 31.03.2023 Grants Edvīns 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
|||
12.30-13.15 |
MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Consultation 07.03.2023 Bukšāns Edgars 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Consultation 14.03.2023 21.03.2023 Bukšāns Edgars 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Consultation 15.03.2023 22.03.2023 Bukšāns Edgars 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 23.03.2023 30.03.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 09.03.2023 Balodis Juris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
||||
13.30-14.15 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 13.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 20.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Consultation 07.03.2023 Bukšāns Edgars 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Consultation 14.03.2023 21.03.2023 Bukšāns Edgars 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Examination 29.03.2023 Magaznieks Jānis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 22.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 23.03.2023 30.03.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 09.03.2023 Balodis Juris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 17.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
14.30-15.15 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 13.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 20.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Lecture 07.03.2023 21.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 14.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 28.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 15.03.2023 22.03.2023 29.03.2023 Gedzurs Aleksejs 319. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 09.03.2023 Balodis Juris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 23.03.2023 30.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 17.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 24.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
15.30-16.15 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 13.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 20.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Lecture 07.03.2023 21.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 14.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 28.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 22.03.2023 29.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 09.03.2023 Balodis Juris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 23.03.2023 30.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 17.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 24.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
16.30-17.15 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 13.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 20.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 14.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 28.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 MatZ3012 Hydrothermical Processing of Wood Bp Consultation 07.03.2023 Bukšāns Edgars 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Lecture 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 22.03.2023 29.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Practical works 09.03.2023 Balodis Juris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 23.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 30.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 17.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 24.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
17.30-18.15 |
ETeh3032 Mechatronics Bt Laboratory works 14.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ETeh3032 Mechatronics Bt Practical works 28.03.2023 Gailums Guntis 405. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Practical works 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 29.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 22.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Practical works 09.03.2023 Balodis Juris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 23.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Test 30.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 24.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
18.30-19.15 |
MatZ2029 Log Building Production Bb Practical works 08.03.2023 Balodis Juris zāle 3.st.. aud. (3. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3052 Basic of Design in Woodprocessing Lecture 22.03.2023 29.03.2023 Pugovičs Kārlis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |