Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Filz1027 Business Ethics and Philosophy Bv Lecture 30.01.2023-07.05.2023 Barševska Silva 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
|||||
09.30-10.15 |
Filz1027 Business Ethics and Philosophy Bv Lecture 30.01.2023-12.02.2023 Barševska Silva 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3046 Basics of Research Work Bv Lecture 13.02.2023-07.05.2023 Eglīte Marta 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Sazonova Sanita 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Lecture 1st week-30.01.2023-26.03.2023 Ozola Baiba 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Soci2036 Sociology Bv Lecture 30.01.2023-07.05.2023 Kaufmane Dace 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
Filz1027 Business Ethics and Philosophy Bv Practical works 1 gr. 1st week-27.02.2023-26.03.2023 Barševska Silva 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Filz1027 Business Ethics and Philosophy Bv Practical works 2 gr. 2nd week-27.02.2023-26.03.2023 Barševska Silva 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3046 Basics of Research Work Bv Lecture 30.01.2023-26.02.2023 Eglīte Marta 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3046 Basics of Research Work Bv Practical works 1 gr. 2nd week-27.02.2023-26.03.2023 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3046 Basics of Research Work Bv Practical works 2 gr. 1st week-27.02.2023-26.03.2023 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Practical works 1 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Practical works 2 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Sazonova Sanita 228. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Sazonova Sanita 228. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Laboratory works 1st week-30.01.2023-23.04.2023 Ozola Baiba, Dūma Māra 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Soci2036 Sociology Bv Lecture 30.01.2023-12.02.2023 Kaufmane Dace 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon1001 Theory of Economics Bt Lecture 13.02.2023-23.04.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
11.30-12.15 |
Filz1027 Business Ethics and Philosophy Bv Practical works 1 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Barševska Silva 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Filz1027 Business Ethics and Philosophy Bv Practical works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Barševska Silva 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3046 Basics of Research Work Bv Practical works 1 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3046 Basics of Research Work Bv Practical works 2 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Practical works 1 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Practical works 2 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Sazonova Sanita 228. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Sazonova Sanita 228. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Laboratory works 1st week-30.01.2023-23.04.2023 Ozola Baiba, Dūma Māra 171. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon1001 Theory of Economics Bt Lecture 30.01.2023-07.05.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
12.30-13.15 |
Filz1027 Business Ethics and Philosophy Bv Practical works 1 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Barševska Silva 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Filz1027 Business Ethics and Philosophy Bv Practical works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Barševska Silva 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3046 Basics of Research Work Bv Practical works 1 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 PārZ3046 Basics of Research Work Bv Practical works 2 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Eglīte Marta 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Practical works 1 gr. 2nd week-30.01.2023-26.02.2023 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Practical works 2 gr. 1st week-30.01.2023-26.02.2023 Krūmiņa-Zemture Gita 235. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Laboratory works 1 gr. 1st week-30.01.2023-26.02.2023 Sazonova Sanita 228. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 PārZ3092 Microbiology and Hygiene Bt Laboratory works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-26.02.2023 Sazonova Sanita 228. aud. (2. floor), LPTF, Rīgas 22 |
PārZ3017 Food Chemistry II Bt Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Cinkmanis Ingmārs 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Lecture 27.03.2023-07.05.2023 Īriste Sandra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Soci2036 Sociology Bv Practical works 1 gr. 1st week-27.03.2023-23.04.2023 Kaufmane Dace 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Soci2036 Sociology Bv Practical works 2 gr. 2nd week-27.03.2023-23.04.2023 Kaufmane Dace 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon1001 Theory of Economics Bt Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon1001 Theory of Economics Bt Practical works 1 gr. 2nd week-27.03.2023-23.04.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon1001 Theory of Economics Bt Practical works 2 gr. 1st week-27.03.2023-23.04.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||
13.30-14.15 |
Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Lecture 30.01.2023-09.04.2023 Īriste Sandra 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Practical works 1 gr. 1st week-10.04.2023-07.05.2023 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Practical works 2 gr. 2nd week-10.04.2023-07.05.2023 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Soci2036 Sociology Bv Practical works 1 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Kaufmane Dace 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Soci2036 Sociology Bv Practical works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Kaufmane Dace 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon1001 Theory of Economics Bt Practical works 1 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon1001 Theory of Economics Bt Practical works 2 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
|||||
14.30-15.15 |
Valo1062 Professional English II Bv Practical works 30.01.2023-07.05.2023 Gode Ina 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Valo1062 Professional English II Bv Practical works 30.01.2023-07.05.2023 Pušinska Baiba 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Practical works 1 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Practical works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Soci2036 Sociology Bv Practical works 1 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Kaufmane Dace 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Soci2036 Sociology Bv Practical works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Kaufmane Dace 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon1001 Theory of Economics Bt Practical works 1 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Ekon1001 Theory of Economics Bt Practical works 2 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Griņēviča Linda 305. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
||||
15.30-16.15 |
Valo1062 Professional English II Bv Practical works 30.01.2023-07.05.2023 Gode Ina 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Valo1062 Professional English II Bv Practical works 30.01.2023-07.05.2023 Pušinska Baiba 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Practical works 1 gr. 1st week-30.01.2023-07.05.2023 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Ķīmi3017 Cleaning Technology Bp Practical works 2 gr. 2nd week-30.01.2023-07.05.2023 Īriste Sandra 84. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
Valo1062 Professional English II Bv Practical works 30.01.2023-26.02.2023 Gode Ina 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Valo1062 Professional English II Bv Practical works 30.01.2023-26.02.2023 Pušinska Baiba 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
PārZ3017 Food Chemistry II Bt Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
PārZ3017 Food Chemistry II Bt Laboratory works 30.01.2023-26.03.2023 Cinkmanis Ingmārs, Vucāne Sanita 269. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |