Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 20.03.2023 a. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Lecture 14.03.2023 21.03.2023 28.03.2023 04.04.2023 Strausmanis Jānis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 29.03.2023 a grupa Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Mathematics II Bv Lecture 22.03.2023 Vintere Anna 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 15.03.2023 Erdberga Ieva 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 05.04.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 29.03.2023 b grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 30.03.2023 c grupa Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Mathematics II Bv Lecture 23.03.2023 Vintere Anna 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 16.03.2023 b. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Lecture 06.04.2023 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1033 Mathematics II Bv Lecture 24.03.2023 Vintere Anna 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 17.03.2023 Eihvalde Indra 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
09.30-10.15 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 20.03.2023 a. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1033 Mathematics II Bv Lecture 21.03.2023 Vintere Anna 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate1033 Mathematics II Bv Examination 04.04.2023 Vintere Anna 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 28.03.2023 a. grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 14.03.2023 Orlova Irina 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 29.03.2023 a grupa Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Mathematics II Bv Lecture 22.03.2023 Vintere Anna 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 15.03.2023 Erdberga Ieva 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 05.04.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 29.03.2023 b grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 30.03.2023 c grupa Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Mathematics II Bv Lecture 23.03.2023 Vintere Anna 288. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 16.03.2023 b. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Lecture 06.04.2023 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1033 Mathematics II Bv Lecture 24.03.2023 Vintere Anna 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 17.03.2023 Eihvalde Indra 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
10.30-11.15 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 20.03.2023 b. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1033 Mathematics II Bv Practical works 21.03.2023 Vintere Anna 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Mate1033 Mathematics II Bv Examination 04.04.2023 Vintere Anna 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 28.03.2023 a. grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 14.03.2023 Orlova Irina 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1033 Mathematics II Bv Practical works 22.03.2023 Vintere Anna 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 29.03.2023 c. grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 15.03.2023 Erdberga Ieva 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 05.04.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1033 Mathematics II Bv Practical works 23.03.2023 Vintere Anna 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 16.03.2023 a. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Laboratory works 06.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1033 Mathematics II Bv Practical works 24.03.2023 Vintere Anna 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 17.03.2023 Eihvalde Indra 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
11.30-12.15 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 20.03.2023 b. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Lecture 14.03.2023 21.03.2023 04.04.2023 Strausmanis Jānis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 1 gr. 28.03.2023 1. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 28.03.2023 c. grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 29.03.2023 a grupa Vintere Anna 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Mathematics II Bv Practical works 22.03.2023 Vintere Anna 263. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 29.03.2023 c. grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 15.03.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 05.04.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 30.03.2023 c grupa Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Mathematics II Bv Practical works 23.03.2023 Vintere Anna 277. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 16.03.2023 a. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Laboratory works 06.04.2023 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1033 Mathematics II Bv Practical works 24.03.2023 Vintere Anna 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 17.03.2023 Eihvalde Indra 36. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
12.30-13.15 |
BūvZ1038 Surveying Bt Lecture 03.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 28.03.2023 c. grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 14.03.2023 21.03.2023 Orlova Irina 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 29.03.2023 a grupa Vintere Anna 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 15.03.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 05.04.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 30.03.2023 c grupa Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1033 Mathematics II Bv Lecture 23.03.2023 Vintere Anna 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 16.03.2023 c. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Laboratory works 06.04.2023 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1033 Mathematics II Bv Practical works 24.03.2023 Vintere Anna 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 13.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 20.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 BūvZ1038 Surveying Bt Lecture 03.04.2023 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 701. aud. (7. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Lecture 28.03.2023 Strausmanis Jānis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 1 gr. 14.03.2023 1. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 2 gr. 21.03.2023 04.04.2023 2. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Examination 29.03.2023 Magaznieks Jānis 22. aud. (2. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 22.03.2023 Orlova Irina 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 15.03.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP300 Professional English II Bv Practical works 05.04.2023 Orlova Irina 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 16.03.2023 c. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Laboratory works 06.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 17.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
14.30-15.15 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 13.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 20.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 BūvZ1038 Surveying Bt Lecture 03.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 29.03.2023 b grupa Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 29.03.2023 a. grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 22.03.2023 Erdberga Ieva 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 16.03.2023 Erdberga Ieva 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Laboratory works 06.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 23.03.2023 b grupa Vintere Anna 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 17.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 24.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
15.30-16.15 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 13.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 20.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 BūvZ1038 Surveying Bt Lecture 03.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 1 gr. 14.03.2023 28.03.2023 1. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 2 gr. 21.03.2023 04.04.2023 2. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 29.03.2023 b grupa Vintere Anna 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 29.03.2023 a. grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 22.03.2023 Erdberga Ieva 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 15.03.2023 b grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Examination 05.04.2023 Erdberga Ieva 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 16.03.2023 Erdberga Ieva 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Laboratory works 06.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 Mate1033 Mathematics II Bv Laboratory works 23.03.2023 b grupa Vintere Anna 206. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 17.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 24.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
16.30-17.15 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 13.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 20.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 BūvZ1038 Surveying Bt Lecture 03.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Lecture 22.03.2023 Erdberga Ieva 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 15.03.2023 b grupa Erdberga Ieva 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ1038 Surveying Bt Laboratory works 06.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Lecture 17.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 24.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
17.30-18.15 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 20.03.2023 c. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ1038 Surveying Bt Lecture 03.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 1 gr. 14.03.2023 28.03.2023 1. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 2 gr. 21.03.2023 04.04.2023 2. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ValoP300 Professional English II Bv Practical works 22.03.2023 Orlova Irina 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
BūvZ1038 Surveying Bt Laboratory works 06.04.2023 Silabriedis Gunārs, Brinkmanis-Brimanis Miks 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
MatZ3018 Wood Commoditis Science Bp Laboratory works 24.03.2023 Magaznieks Jānis 32. aud. (3. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||
18.30-19.15 |
LauZ1015 Forest Soils Bt Laboratory works 20.03.2023 c. grupa Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 1 gr. 14.03.2023 28.03.2023 1. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 MežZ1015 Forest Work and Machinery I Bp Laboratory works 2 gr. 21.03.2023 04.04.2023 2. grupa Strausmanis Jānis 01. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
ValoP300 Professional English II Bv Practical works 22.03.2023 Orlova Irina 238. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
BūvZ1038 Surveying Bt Examination 06.04.2023 Brinkmanis-Brimanis Miks, Silabriedis Gunārs 602. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Course | Lecturer | Room |
LauZ1015 Forest Soils [Latviešu] Bt Examination | Erdberga Ieva | 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |