Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
JurZ2037 Land Management I Bt Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Lecture 28.03.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 30.01.2023-30.04.2023 1.2. Celmiņa Vita 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Laboratory works 27.03.2023-30.04.2023 1.1. Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Lecture 13.04.2023 Erdberga Ieva 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
09.30-10.15 |
Valo2059 Professional English Bv Practical works 1st week-30.01.2023-23.04.2023 Ozola Inese 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
JurZ2037 Land Management I Bt Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Lecture 27.03.2023-30.04.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 30.01.2023-30.04.2023 1.2. Celmiņa Vita 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Laboratory works 27.03.2023-30.04.2023 1.1. Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Lecture 13.04.2023 Erdberga Ieva 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Lecture 30.01.2023-26.02.2023 Sergejeva Natālija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ3135 Geodesy I Bt Lecture 27.02.2023-23.04.2023 Gavare Zanda 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2037 Land Management I Bt Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Lecture 27.03.2023-30.04.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 30.01.2023-30.04.2023 1.2. Celmiņa Vita 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Laboratory works 27.03.2023-30.04.2023 1.1. Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Practical works 27.03.2023-23.04.2023 Gavare Zanda 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 JurZ2037 Land Management I Bt Practical works 30.01.2023-26.03.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
11.30-12.15 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Lecture 30.01.2023-26.02.2023 Sergejeva Natālija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ3135 Geodesy I Bt Lecture 27.02.2023-23.04.2023 Gavare Zanda 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
JurZ2037 Land Management I Bt Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Lecture 27.03.2023-30.04.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 30.01.2023-02.04.2023 1.2. Celmiņa Vita 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Laboratory works 29.03.2023 1.1. Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Laboratory works 05.04.2023 1.2. Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Practical works 27.03.2023-23.04.2023 Gavare Zanda 126. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 JurZ2037 Land Management I Bt Practical works 30.01.2023-26.03.2023 Puķīte Vivita 902. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
|||
12.30-13.15 |
LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Lecture 30.01.2023-26.03.2023 Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Lecture 27.03.2023-16.04.2023 Erdberga Ieva 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 30.01.2023-30.04.2023 1.1. Celmiņa Vita 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Laboratory works 27.03.2023-30.04.2023 1.2. Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo2059 Professional English Bv Practical works 30.01.2023-30.04.2023 Ozola Inese 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 1st week-30.01.2023-19.03.2023 1.1. Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 2nd week-06.02.2023-26.03.2023 1.2. Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Lecture 27.03.2023-16.04.2023 Erdberga Ieva 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Lecture 30.01.2023-30.04.2023 Celmiņa Vita, Līdumnieks Toms 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 30.01.2023-30.04.2023 1.1. Celmiņa Vita 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Laboratory works 27.03.2023-30.04.2023 1.2. Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
Valo2059 Professional English Bv Practical works 30.01.2023-30.04.2023 Ozola Inese 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
14.30-15.15 |
LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 1st week-30.01.2023-19.03.2023 1.1. Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 2nd week-06.02.2023-26.03.2023 1.2. Mešķis Sandijs 134. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Lecture 30.01.2023-30.04.2023 Celmiņa Vita, Līdumnieks Toms 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 30.01.2023-30.04.2023 1.1. Celmiņa Vita 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 JurZ2038 Land Management II Bp Laboratory works 27.03.2023-30.04.2023 1.2. Puķīte Vivita 901. aud. (9. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
||||
15.30-16.15 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 27.03.2023-23.04.2023 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 BūvZ3135 Geodesy I Bt Lecture 30.01.2023-12.03.2023 Celmiņa Vita, Līdumnieks Toms 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 30.01.2023-02.04.2023 1.1. Celmiņa Vita 601. aud. (6. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Practical works 30.01.2023-26.02.2023 Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 09.03.2023 23.03.2023 1.2. Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 02.03.2023 16.03.2023 1.1. Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
16.30-17.15 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Laboratory works 27.03.2023-23.04.2023 Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
BūvZ3135 Geodesy I Bt Practical works 30.01.2023-26.02.2023 Sergejeva Natālija 212. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 09.03.2023 23.03.2023 1.2. Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 02.03.2023 16.03.2023 1.1. Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
17.30-18.15 |
LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 09.03.2023 23.03.2023 1.2. Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 02.03.2023 16.03.2023 1.1. Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||||
18.30-19.15 |
LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 09.03.2023 23.03.2023 1.2. Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ2056 Geology and Soil Science Bp Laboratory works 02.03.2023 16.03.2023 1.1. Skutele Kristiāna 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |