Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 21.02.2023 28.02.2023 07.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 Mate1035 Mathematics II Bv Lecture 14.03.2023 Vintere Anna 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Lecture 01.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 08.03.2023 15.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Lecture 23.02.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 02.03.2023 09.03.2023 16.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Mate1035 Mathematics II Bv Lecture 10.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
09.30-10.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 21.02.2023 28.02.2023 07.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 Mate1035 Mathematics II Bv Lecture 14.03.2023 Vintere Anna 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Lecture 01.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 08.03.2023 15.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Lecture 23.02.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 02.03.2023 09.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Laboratory works 16.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
Mate1035 Mathematics II Bv Lecture 10.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
10.30-11.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 21.02.2023 28.02.2023 07.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 Mate1035 Mathematics II Bv Practical works 14.03.2023 Vintere Anna 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 01.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Laboratory works 08.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Laboratory works 15.03.2023 Dekšnis Andris 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 23.02.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Laboratory works 02.03.2023 09.03.2023 16.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Lecture 24.02.2023 03.03.2023 Kjakste Jānis 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1035 Mathematics II Bv Practical works 10.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 21.02.2023 28.02.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 07.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 Mate1035 Mathematics II Bv Practical works 14.03.2023 Vintere Anna 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Practical works 01.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Laboratory works 08.03.2023 Dekšnis Andris 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ2037 CNC Wood Processing Bp Laboratory works 15.03.2023 Dekšnis Andris 403. aud. (4. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Lecture 24.02.2023 03.03.2023 Kjakste Jānis 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1035 Mathematics II Bv Practical works 10.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
12.30-13.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 21.02.2023 28.02.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 07.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 Mate1035 Mathematics II Bv Examination 14.03.2023 Vintere Anna 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Laboratory works 24.02.2023 03.03.2023 Kjakste Jānis 426. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
13.30-14.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 21.02.2023 28.02.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 07.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 01.03.2023 08.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 15.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Lecture 23.02.2023 02.03.2023 09.03.2023 16.03.2023 Kjakste Jānis 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Laboratory works 24.02.2023 03.03.2023 Kjakste Jānis 426. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Mate1035 Mathematics II Bv Laboratory works 10.03.2023 Vintere Anna 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 14.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 01.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 08.03.2023 15.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Lecture 23.02.2023 02.03.2023 09.03.2023 16.03.2023 Kjakste Jānis 403. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1035 Mathematics II Bv Lecture 03.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1035 Mathematics II Bv Laboratory works 10.03.2023 Vintere Anna 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
15.30-16.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 14.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 Mate1035 Mathematics II Bv Lecture 07.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 01.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 08.03.2023 15.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Laboratory works 23.02.2023 02.03.2023 09.03.2023 16.03.2023 Kjakste Jānis 426. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1035 Mathematics II Bv Lecture 03.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1035 Mathematics II Bv Laboratory works 10.03.2023 Vintere Anna 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
16.30-17.15 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 14.03.2023 Ābele Andis 212. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 Mate1035 Mathematics II Bv Lecture 07.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 MašZ4014 Technical Graphics II Bt Laboratory works 21.02.2023 Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Lecture 01.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Laboratory works 08.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 MatZ3057 Production of Sawn Timber Bp Examination 15.03.2023 Ābele Andis 204. aud. (2. floor), Kokapstrādes kat., Dobeles 41 |
MašZ4049 Hydraulics and Pneumatics Bt Laboratory works 23.02.2023 02.03.2023 09.03.2023 16.03.2023 Kjakste Jānis 426. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1035 Mathematics II Bv Practical works 03.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 Mate1035 Mathematics II Bv Laboratory works 10.03.2023 Vintere Anna 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
17.30-18.15 |
Mate1035 Mathematics II Bv Practical works 07.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 MašZ4014 Technical Graphics II Bt Laboratory works 21.02.2023 Gailums Guntis 408. aud. (4. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Mate1035 Mathematics II Bv Practical works 03.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
18.30-19.15 |
Mate1035 Mathematics II Bv Practical works 07.03.2023 Vintere Anna 85. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |