Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
DatZ4004 Web Programming Bp Laboratory works Šmits Ingus 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Machine Learning Basics Bp Practical works 23.09.2022 14.10.2022 04.11.2022 02.12.2022 Komašilovs Vitālijs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP206 German for Beginners Bb Practical works BISK G0419(PLK) Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||||
09.30-10.15 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Practical works 1st week Valujeva Kristīne 403. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
DatZ3019 Algorithms and Structures Bt Lecture G0903(PLK) Šmits Ingus 37. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4004 Web Programming Bp Laboratory works Šmits Ingus 31. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3019 Algorithms and Structures Bt Laboratory works 1.1. Volkova Agnese 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Machine Learning Basics Bp Practical works 23.09.2022 14.10.2022 04.11.2022 02.12.2022 Komašilovs Vitālijs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP206 German for Beginners Bb Practical works BISK G0419(PLK) Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||
10.30-11.15 |
DatZ3019 Algorithms and Structures Bt Lecture G0903(PLK) Šmits Ingus 280. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Numerical Methods Bt Lecture G0903(PLK) Sergejeva Natālija 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4004 Web Programming Bp Lecture Šmits Ingus 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ3019 Algorithms and Structures Bt Laboratory works 1.1. Volkova Agnese 32. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Machine Learning Basics Bp Practical works 23.09.2022 14.10.2022 04.11.2022 02.12.2022 Komašilovs Vitālijs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
11.30-12.15 |
Fizi3002 Optics and magnetism Bt Lecture G0903(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Numerical Methods Bt Laboratory works 1.1. Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 DatZ4005 Administration of Computer Networks I Bp Laboratory works 1.2. Nodarbība notiek 301.aud. Paura Andrejs |
DatZ4005 Administration of Computer Networks I Bp Lecture G0903(PLK) Paura Andrejs 182. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
DatZ4012 Machine Learning Basics Bp Practical works 23.09.2022 14.10.2022 04.11.2022 02.12.2022 Komašilovs Vitālijs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
12.30-13.15 |
Fizi3002 Optics and magnetism Bt Practical works G0903(PLK) Gross Uldis 317. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi3002 Optics and magnetism Bt Laboratory works 1.1. Gajevskis Antons 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4005 Administration of Computer Networks I Bp Laboratory works 1.1. Nodarbība notiek 301.aud. Paura Andrejs |
VidZ3006 Ecology and Environmental Protection Bv Lecture 1st week Abramenko Kaspars 402. aud. (4. floor), MVZF, Akadēmijas iela 19 |
DatZ4012 Machine Learning Basics Bp Practical works 23.09.2022 14.10.2022 04.11.2022 02.12.2022 Komašilovs Vitālijs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
13.30-14.15 |
DatZ4004 Web Programming Bp Lecture Šmits Ingus 130. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Fizi3002 Optics and magnetism Bt Laboratory works 1.2. Gajevskis Antons 308. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2, 305. aud. (3. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Machine Learning Basics Bp Lecture 2nd week G0903(PLK) Komašilovs Vitālijs 218. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Mate4005 Numerical Methods Bt Laboratory works 1.2. Sergejeva Natālija 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
DatZ4012 Machine Learning Basics Bp Practical works 23.09.2022 14.10.2022 04.11.2022 02.12.2022 Komašilovs Vitālijs 28. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||
14.30-15.15 |
JurZ3046 Commercial Law Lecture BISK G0413(PLK) G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) G0903(PLK) Pokotinskis Stepans 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
JurZ3046 Commercial Law Practical works 1st week BISK G0413(PLK) G0412(PLK) G0507(PLK) Pokotinskis Stepans 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
DatZ3019 Algorithms and Structures Bt Laboratory works 1.2. Volkova Agnese 217. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
15.30-16.15 |
JurZ3046 Commercial Law Lecture 2nd week BISK G0413(PLK) G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0703(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) G0903(PLK) Pokotinskis Stepans 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
DatZ3019 Algorithms and Structures Bt Laboratory works 1.2. Volkova Agnese 217. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
16.30-17.15 |
ValoP226 Spanish I Bb Practical works BISK G0112(PLK) G0508(PLK) Perez Alvarez Sergio 336. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||||
17.30-18.15 |
ValoP226 Spanish I Bb Practical works BISK G0112(PLK) G0508(PLK) Perez Alvarez Sergio 336. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |