Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
09.30-10.15 |
InfT6030 Database Design A Lecture 115.telpa pilī Vītols Gatis |
InfT5045 Modelling of Biosystems A Lecture 05.09.2022-30.10.2022 115.telpa pilī Mozga Ivars InfT5054 E-business Systems Technologies C Lecture 31.10.2022-25.12.2022 115.telpa pilī Rubina Tatjana |
|||||
10.30-11.15 |
InfT6030 Database Design A Lecture 05.09.2022-30.10.2022 115.telpa pilī Vītols Gatis InfT6030 Database Design A Laboratory works 31.10.2022-25.12.2022 115.telpa pilī Vītols Gatis |
InfT5045 Modelling of Biosystems A Lecture 05.09.2022-30.10.2022 115.telpa pilī Mozga Ivars InfT5054 E-business Systems Technologies C Lecture 31.10.2022-25.12.2022 115.telpa pilī Rubina Tatjana |
|||||
11.30-12.15 |
InfT6030 Database Design A Laboratory works 115.telpa pilī Vītols Gatis |
InfT5045 Modelling of Biosystems A Laboratory works 05.09.2022-30.10.2022 115.telpa pilī Mozga Ivars InfT5054 E-business Systems Technologies C Practical works 31.10.2022-25.12.2022 115.telpa pilī Rubina Tatjana |
|||||
12.30-13.15 |
InfT6027 Automated Testing A Lecture 31.10.2022-25.12.2022 Čevere Rudīte 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5046 Software Quality A Lecture 05.09.2022-30.10.2022 Čevere Rudīte 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5049 Precision Technologies for Cross-sectorial Development B Lecture 05.09.2022-30.10.2022 Gailums Aleksandrs 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5049 Precision Technologies for Cross-sectorial Development B Lecture 31.10.2022-25.12.2022 Hoļms Jurijs 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
13.30-14.15 |
InfT6027 Automated Testing A Lecture 31.10.2022-27.11.2022 Čevere Rudīte 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT6027 Automated Testing A Practical works 28.11.2022-25.12.2022 Čevere Rudīte 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5046 Software Quality A Lecture 05.09.2022-02.10.2022 Čevere Rudīte 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5046 Software Quality A Practical works 03.10.2022-30.10.2022 Čevere Rudīte 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5049 Precision Technologies for Cross-sectorial Development B Lecture 05.09.2022-03.10.2022 Gailums Aleksandrs 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5049 Precision Technologies for Cross-sectorial Development B Practical works 03.10.2022-30.10.2022 Gailums Aleksandrs 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5049 Precision Technologies for Cross-sectorial Development B Lecture 31.10.2022-27.11.2022 Hoļms Jurijs 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5049 Precision Technologies for Cross-sectorial Development B Practical works 28.11.2022-25.12.2022 Hoļms Jurijs 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
14.30-15.15 |
InfT6027 Automated Testing A Practical works 31.10.2022-25.12.2022 Čevere Rudīte 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5046 Software Quality A Practical works 05.09.2022-30.10.2022 Čevere Rudīte 27. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2 |
InfT5049 Precision Technologies for Cross-sectorial Development B Practical works 05.09.2022-30.10.2022 Gailums Aleksandrs 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 InfT5049 Precision Technologies for Cross-sectorial Development B Practical works 31.10.2022-25.12.2022 Hoļms Jurijs 220. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||||
15.30-16.15 |
InfT5051 IT project management B Lecture 05.09.2022-30.10.2022 Čevere Rudīte |
||||||
16.30-17.15 |
InfT5051 IT project management B Lecture 05.09.2022-03.10.2022 Čevere Rudīte InfT5051 IT project management B Laboratory works 03.10.2022-30.10.2022 Čevere Rudīte |
||||||
17.30-18.15 |
InfT5051 IT project management B Laboratory works 05.09.2022-30.10.2022 Čevere Rudīte |