Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Lecture 1, 2 gr. Pirmās divas lekcijas klātienē, pārējās attālināti. Valdovska Anda F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ekon2084 Theory of Economics Bv Lecture 4-EN, 5-EN gr. 2nd week-03.10.2022-27.11.2022 Polovko-Valtere Svetlana 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Physiology I Bt Lecture 1, 2 gr. Ilgaža Aija A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Lecture 1, 2 gr. 2nd week Plivča Alma A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ekon2084 Theory of Economics Bv Lecture 1, 2 gr. Griņēviča Linda 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.1 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
09.30-10.15 |
Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Lecture 1, 2 gr. Pirmās divas lekcijas klātienē, pārējās attālināti. Valdovska Anda F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. Gaveika Evita A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ekon2084 Theory of Economics Bv Lecture 4-EN, 5-EN gr. 03.10.2022-25.12.2022 Polovko-Valtere Svetlana 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Physiology I Bt Lecture 1, 2 gr. Ilgaža Aija A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Lecture 1, 2 gr. Mancēviča Lauma A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. Freiberga Anete A200. aud. (2. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ekon2084 Theory of Economics Bv Practical works 2 gr. Griņēviča Linda 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 4-EN gr. 4.1.1 un 4.1.2 grupas Balode Madara Beāte D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.1 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
10.30-11.15 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Lecture 1, 2 gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Lecture 1, 2 gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Lecture 1, 2 gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Physiology I Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. Gaveika Evita A100. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 2 gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 2 gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 2 gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon2084 Theory of Economics Bv Practical works 5-EN gr. 03.10.2022-25.12.2022 Polovko-Valtere Svetlana 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 4-EN gr. 4.1.1 un 4.1.2 grupas Plivča Vita A301. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Plivča Vita A310. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Freiberga Anete E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Citi4031 Labour and Civil Protection Bp Lecture 1, 2 gr. 2nd week Lasmanis Vairis 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4031 Labour and Civil Protection Bp Practical works 1 gr. 1st week Lasmanis Vairis 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 4-EN gr. 4.1.1 un 4.1.2 grupas Balode Madara Beāte D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.1 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP206 German for Beginners Bb Practical works 1, 2 gr. Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
11.30-12.15 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 1 gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 1 gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 1 gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 2 gr. 2.2.1 un 2.2.2 grupas Plivča Vita A310. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 2 gr. 2.3.1 grupa Plivča Alma A301. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. Maraka Endija F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 2 gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 2 gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 2 gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon2084 Theory of Economics Bv Practical works 5-EN gr. 1st week-03.10.2022-27.11.2022 Polovko-Valtere Svetlana 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 4-EN gr. 4.1.1 un 4.1.2 grupas Plivča Vita A301. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Plivča Vita A310. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Freiberga Anete E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Citi4031 Labour and Civil Protection Bp Lecture 4-EN, 5-EN gr. 2nd week Lasmanis Vairis 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4031 Labour and Civil Protection Bp Practical works 2 gr. 1st week Lasmanis Vairis 15. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Ekon2084 Theory of Economics Bv Practical works 1 gr. Griņēviča Linda 306. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 |
ValoP206 German for Beginners Bb Practical works 1, 2 gr. Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
12.30-13.15 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 1 gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 1 gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 1 gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 2 gr. 2.2.1 un 2.2.2 grupas Plivča Vita A310. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 2 gr. 2.3.1 grupa Plivča Alma A301. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. Maraka Endija F103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Ekon2084 Theory of Economics Bv Practical works 4-EN gr. 2nd week-03.10.2022-27.11.2022 Polovko-Valtere Svetlana 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Freiberga Anete E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 4-EN gr. 4.2.1 un 4.2.2 grupas Plivča Alma A301. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.2 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Citi4031 Labour and Civil Protection Bp Practical works 4-EN gr. 2nd week Lasmanis Vairis 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Citi4031 Labour and Civil Protection Bp Practical works 5-EN gr. 1st week Lasmanis Vairis 14. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Daiga Gāliņa D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
13.30-14.15 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. 2nd week Plivča Alma A300. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 5-EN gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 5-EN gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 5-EN gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon2084 Theory of Economics Bv Practical works 4-EN gr. 03.10.2022-25.12.2022 Polovko-Valtere Svetlana 233. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 1 gr. 1.2.1 un 1.2.2 grupas Plivča Vita A310. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Freiberga Anete E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 4-EN gr. 4.2.1 un 4.2.2 grupas Plivča Alma A301. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.1 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.2 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 2 gr. 2.1.1 un 2.1.2 grupas Daiga Gāliņa D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.1 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
14.30-15.15 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Lecture 4-EN, 5-EN gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 JurZ3046 Commercial Law Lecture 1, 2 gr. BISK G0413(PLK) G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) G0903(PLK) G0907(PLK) Pokotinskis Stepans 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Plivča Alma A310. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 5-EN gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 5-EN gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 5-EN gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 1 gr. 1.2.1 un 1.2.2 grupas Plivča Vita A310. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 Liepiņa Evija E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.2 grupa Freiberga Anete E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 4-EN gr. 4.2.1 un 4.2.2 grupas Maraka Endija D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.2 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 4-EN, 5-EN gr. Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 2 gr. 2.2.1 un 2.2.2 grupas Daiga Gāliņa D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.3.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
15.30-16.15 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 4-EN gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 4-EN gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 4-EN gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 JurZ3046 Commercial Law Lecture 1, 2 gr. 2nd week BISK G0413(PLK) G0402(PLK) G0412(PLK) G0506(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) G0903(PLK) G0907(PLK) Pokotinskis Stepans 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 JurZ3046 Commercial Law Practical works 1, 2 gr. 1st week BISK G0402(PLK) G0614(PLK) G0506(PLK) G0608(PLK) G0508(PLK) Pokotinskis Stepans 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Plivča Alma A310. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP226 Spanish I Bb Lecture 4-EN, 5-EN gr. BISK Perez Alvarez Sergio 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 1 gr. 1.1.1 un 1.1.2 grupas Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 Liepiņa Evija E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.2 grupa Freiberga Anete E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 5-EN gr. 5.1.1 un 5.1.2 grupas Plivča Alma A301. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.1.1 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 4-EN gr. 4.2.1 un 4.2.2 grupas Maraka Endija D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.2 grupa Freiberga Anete E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 4-EN, 5-EN gr. Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Mancēviča Lauma, Ārne Astra E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 2 gr. 2.2.1 un 2.2.2 grupas Daiga Gāliņa D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 1, 2 gr. BISK G0215(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
16.30-17.15 |
LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 4-EN gr. 05.09.2022-02.10.2022 Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 4-EN gr. 03.10.2022-13.11.2022 Degola Lilija 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 LauZ3141 Animal Husbandry I Bt Practical works 4-EN gr. 14.11.2022-25.12.2022 Cielava Lāsma 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Ekon3130 Execution of Marketing Campaigns Lecture 1, 2 gr. BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0105(PLK) G0608(PLK) G0907(PLK) Zēverte-Rivža Sandija 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 ValoP226 Spanish I Bb Practical works 1, 2 gr. G0506(PLK) G0608(PLK) G0903(PLK) Perez Alvarez Sergio 336. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 2 gr. 2.2.2 grupa Gaveika Evita A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 5-EN gr. 5.1.1 un 5.1.2 grupas Maraka Endija D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
ValoP226 Spanish I Bb Lecture 4-EN, 5-EN gr. BISK Perez Alvarez Sergio 327. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 1 gr. 1.2.1 un 1.2.2 grupa Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 Liepiņa Evija E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.2 grupa Freiberga Anete E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete4034 Cytology, Histology and Embryology II Bt Laboratory works 5-EN gr. 5.1.1 un 5.1.2 grupas Plivča Alma A301. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.2 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.2 grupa Freiberga Anete E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture 4-EN, 5-EN gr. Izvēles kurss Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Mancēviča Lauma, Ārne Astra E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 2 gr. 2.3.1 grupa Daiga Gāliņa D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Agarska Ketija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
||
17.30-18.15 |
ValoP226 Spanish I Bb Practical works 1, 2 gr. G0506(PLK) G0608(PLK) G0903(PLK) Perez Alvarez Sergio 336. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 Ekon3130 Execution of Marketing Campaigns Practical works 1, 2 gr. BISK G0604(PLK) G0614(PLK) G0608(PLK) Zēverte-Rivža Sandija 307. aud. (3. floor), ESAF, Svētes iela 18 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 5-EN gr. 5.1.1 un 5.1.2 grupas Maraka Endija D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 1 gr. 1.2.1 un 1.2.2 grupa Valdovska Anda D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.1 Liepiņa Evija E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.2 grupa Freiberga Anete E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.2.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 4-EN gr. 4.1.2 grupa Liepiņa Evija E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.2 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.2 grupa Freiberga Anete E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Mancēviča Lauma, Ārne Astra E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Gaveika Evita A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2009 Bacteriology, Mycology, Virology I Bt Laboratory works 2 gr. 2.3.1 grupa Daiga Gāliņa D115. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
18.30-19.15 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 2 gr. 2.1.2 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E105. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 1 gr. 1.1.2 grupa Agarska Ketija A307. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete6022 Physiology I Bt Practical works 4-EN gr. 4.2.2 grupa Tiļļa Sintija A311. aud. (3. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 5-EN gr. 5.1.2 grupa Freiberga Anete E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.2.2 grupa Mancēviča Lauma, Ārne Astra E103. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |
|||
19.30-20.15 |
Vete2015 Anatomy of the Domestic Animals III Bt Practical works 1 gr. 1.2.1 grupa Ārne Astra, Mancēviča Lauma E106. aud. (1. floor), VMF, K. Helmaņa iela 8 |