Pirmdiena | Otrdiena | Trešdiena | Ceturtdiena | Piektdiena | Sestdiena | Svētdiena | |
08.30-09.15 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 05.09.2022-16.10.2022 Mangalis Māris 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 17.10.2022-25.12.2022 Palabinskis Jānis 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works Pētersone Aija 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works Orlova Irina 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Practical works Uzne, Lopk s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Leibus Inguna 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
|||
09.30-10.15 |
ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works Pētersone Aija 337. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 ValoP032 Professional English in Agriculture II Bv Practical works Orlova Irina 331. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Practical works Uzne, Lopk s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Leibus Inguna 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
MežZ3008 Field Seminars of Silviculture Lecture BISK G0506(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Dubrovskis Edgars, Zaļkalns Oskars 16. aud. (1. floor), MVZF, Akadēmijas iela 11 |
||||
10.30-11.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 05.09.2022-30.10.2022 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Lecture Uzne s.prg. 03.10.2022-25.12.2022 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patents and Standards Bv Lecture Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Ekon2126 Accounting and Investments Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Leibus Inguna 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
11.30-12.15 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Lecture Uzne s.prg. 03.10.2022-25.12.2022 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4240 Patents and Standards Bv Practical works Siliņa Dace 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne, Lopk s.prg. 05.09.2022-09.10.2022 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne, Lopk s.prg. 10.10.2022-25.12.2022 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
12.30-13.15 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 03.10.2022-25.12.2022 1.1. Dorbe Adrija 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Practical works Uzne s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne, Lopk s.prg. 05.09.2022-09.10.2022 Mangalis Māris 326. aud. (3. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 LauZ4031 Mechanisation of Agriculture Bp Laboratory works Uzne, Lopk s.prg. 10.10.2022-25.12.2022 Palabinskis Jānis 113. aud. (1. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
13.30-14.15 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 03.10.2022-25.12.2022 1.1. Dorbe Adrija 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Practical works Uzne s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Dorbe Adrija 127. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Microbiology Bt Lecture Darz, Uzne, Lopk, Lauk s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Dubova Laila zāle. aud. (2. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
14.30-15.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne, Lopk s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Uzne 1.2., Lopk Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 03.10.2022-25.12.2022 1.2. Dorbe Adrija 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP035 Professional German in Agriculture II Bv Practical works Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
||||
15.30-16.15 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne, Lopk s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 Uzne 1.2., Lopk Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ2040 Soils and Fertilizers Bp Laboratory works Uzne s.prg. 03.10.2022-25.12.2022 1.2. Dorbe Adrija 10. aud. (0. floor), Pils, Lielā iela 2, 139. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ3085 Basic Training of Horse and Rider Lecture BISK G0703(PLK) Kļaviņa-Blekte Iveta 207. aud. (2. floor), Pils, Lielā iela 2 ValoP035 Professional German in Agriculture II Bv Practical works Mališeva Oksana 224. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
|||
16.30-17.15 |
VadZ2019 Business Etiquette Lecture BISK G0412(PLK) G0105(PLK) G0506(PLK) G0419(PLK) G0508(PLK) G0507(PLK) Auziņa Anita 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Lecture BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
Biol3008 Microbiology Bt Laboratory works Uzne s.prg. 31.10.2022-25.12.2022 1.1. Dubova Laila 8. aud. (1. floor), LPTF, Strazdu iela, 1 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Practical works BISK Grāvīte Ilze, Tikuma Baiba, Kreišmane Dzidra, Gaile Zinta 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
|||
17.30-18.15 |
LauZ4206 Drying and Storage of Grains Bb Practical works BISK G0402(PLK) Palabinskis Jānis 212. aud. (2. floor), IITF, J. Čakstes bulvāris 5 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Lecture BISK Gaile Zinta, Kreišmane Dzidra, Tikuma Baiba, Grāvīte Ilze 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
LauZ4150 Biological Crop Production and Horticulture Practical works BISK Grāvīte Ilze, Tikuma Baiba, Kreišmane Dzidra, Gaile Zinta 123. aud. (1. floor), Pils, Lielā iela 2 |
||||
18.30-19.15 |
VadZ2019 Business Etiquette Practical works BISK G0412(PLK) G0506(PLK) G0419(PLK) Auziņa Anita 212. aud. (2. floor), ESAF, Svētes iela 18 |